Як в Коблево знущаються над туристами за шалені гроші

Сміття, розбитий унітаз та пропалений ковролін - всі зручності номерів класу "люкс"
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
Як в Коблево знущаються над туристами за шалені гроші
Як в Коблево знущаються над туристами за шалені гроші

Літо в самому розпалі і всі городяни їдуть на море, щоб накупатись та відпочити. Але відпустку може зіпсувати поганий сервіс та якість обслуговування. Саме таким розчарування для відпочивальників стала база відпочинку "Вікторія" в Коблево. Відео всіх жахів номеру за 520 гривень в мережі виставили відпочивальники, передає Depo.Миколаїв.

Люди нарвались на хамство та фінансові махінації керівництва: "База відпочинку "Вікторія", Коблево. Не раджу нікому й ніколи. Заїхали в базу, в номер за 520 грн. Гірше номера ми собі й уявити не могли, враховуючи те, що були як в дешевших базах, так і в базах із такою ж вартістю. Чекали заселення понад 2 години, незважаючи на те, що прийшли в час заселення. Ціни змінили без попередження, незважаючи на те, що уже була проплачена предоплата". 

Про якісь зручності в номері годі й говорити: "Душем в номері користуватися було неможливо, адже якщо його підняти на рівень голови - вода йти не буде. Іноді вода взагалі зникала. Гарячої води я так і не побачив (якщо можна називати ледве теплу - гарячою, тоді була). Ковролін на підлозі пропалений, увесь у плямах невідомого походження. Номер нам надали навіть не прибравши сміття за минулими мешканцями. Плітка на стінах у душі відбита, унітаз в номері шатається, що на ньому страшно сидіти".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв