Як у Миколаєві перевіряють автоперевізників

З 90 одиниць перевіреного пасажирського транспорту навігаційні пристрої не працювали в 34
 

15 травня фахівці управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міськради здійснили чергову перевірку дотримання умов договору на перевезення пасажирів МПП "ТФТ" (вул. Лазурна, 2/2) і ТОВ "Приватавтолюкс" (вул. Кінцева, 1), передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Зранку 15 травня на лінію вийшли 90 автівок перевізника МПП "ТФТ", що обслуговує маршрути №16, №31, №20, №8, №44, №88.  За словами начальника управління транспорту Дмитра Попова, санітарний стан маршрутного транспорту грубих нарікань не викликав. Чого не можна сказати про дотримання обов’язкової умови договору, укладеного з перевізником, стосовно обладнання всього рухомого складу GPS-трекерами.

З 90 одиниць пасажирського транспорту навігаційні пристрої не працюють в 34.

З 23 автівок ТОВ "Приватавтолюкс", що вийшли сьогодні на лінії за маршрутами №82 та №89, GPS-трекери функціонують лише в 11 одиницях транспорту.

Представникам підприємств надали попередження про порушення умов договору. Також було поставлено чітку умову щодо усунення порушень в короткий термін.

Джерело фото: mkrada.gov.ua

Нагадаємо, що полтавські тролейбуси виходять з ладу через перенавантаження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв