ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як слон за кущем, - мер Миколаєва поскаржився, що фури "ховаються" у житлових кварталах

Олександр Сєнкевич анонсував проект будівництва відстійника для великовагового транспорту перед в'їздом до міста
Depo.Миколаїв
4 травня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
Як слон за кущем, - мер Миколаєва поскаржився, що фури "ховаються" у житлових кварталах
Як слон за кущем, - мер Миколаєва поскаржився, що фури "ховаються" у житлових кварталах

Сьогодні, 4 травня, на апаратній нараді знову повернулися до долі наших доріг. Попереду збір врожаю, зерновози, навантажені під зав'язку, будуть знову курсувати по міських дорогах, які не витримують таких навантажень. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Мер Олександр Сєнкевич доручив своєму заступнику Юрію Степанцю проект "Об'їзна дорога" взяти під своє кураторство. Нагадаємо, згідно з рішенням виконкому від 11 квітня "Про заходи щодо оптимізації руху великовантажного автотранспорту до підприємств морегосподарського комплексу міста Миколаєва та його диспетчеризації" в'їзд до міста фурам дозволений тільки з боку Баштанського шосе, і рухатися до портів вони повинні строго зазначеними у рішенні вулицями.

"У вихідні дні я їздив по місту, попросив водіїв фур не стояти по вул. Кузнецькій (Скороходова), так вони перебралися на вул. 3-ю Слобідську. Вони ховаються у дворах, але це як слон за кущем, - обурювався міський голова Олександр Сєнкевич. - У мене є проект державно-приватного партнерства з будівництва відстійника для великовантажного транспорту перед в'їздом до міста".

Олександр Сєнкевич надав доручення департаменту ЖКГ починати ремонт дорожнього полотна вул. Новозаводської, від Херсонського шосе у бік вул. Турбінної.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв