Як розважаються львівські прокурори (ФОТО)

Прокурори Львівщини здобули перемогу у матчі "Кубку Захисника України"

Як повідомляє Depo.Львів, на стадіоні СКА у Львові відбувся футбольний матч між військовими прокурорами Західного регіону України та працівниками обласної прокуратури, який закінчився з рахунком 1:2.

Перший тайм 1/16 турніру на "Кубок Захисника України" закінчився з нічийним рахунком 1:1, проте у другому таймі прокурори Львівщини вирвались уперед. Переможний гол у ворота суперника забив Ігор Романюк, якого визнано найкращим нападником гри. Усього матч тривав 90 хвилин. Обидві команди прийшли підтримати колеги та родичі.

Вболівав за своїх підлеглих і прокурор Львівської області Юрій Квятківський, який після перемоги команди привітав футболістів, подякував за яскраву, емоційну гру та вручив кубок капітану команди Ігорю Романюку.

Окрім цього, титул найкращого воротаря і найкращого захисника отримали військові прокурори – Ярослав Карпович і Тарас Кохалик. Своїм співробітникам вручив нагороди перший заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов.