Як кохають та воюють справжні герої: історія командира роти легендарної 79-ки

Валерій Чибінєєв командир роти 79 бригади. З параду, де йому президент України вручив Золоту Зірку, він одразу вирушив на фронт
Depo.Миколаїв
27 серпня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
Як кохають та воюють справжні герої: історія командира роти легендарної 79-ки
Як кохають та воюють справжні герої: історія командира роти легендарної 79-ки

Валерій Чибінєєв командир роти 79 бригади. З параду, де йому президент України вручив Золоту Зірку, він одразу вирушив на фронт. Додому заскочив, аби бодай побачити кохану. Лише 5 годин цієї ночі йому вдалося побути з дружиною. Коханій сказав, що не має права кидати своїх бійців на довше, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН. 

Вдома військовий залишив на збереження почесну нагороду і нову форму десантника.  "Це не передати словами, яка гордість", - ділиться своїми враженнями від несподіваної нагороди дружина Героя України. 

З дружиною військовий познайомився через соціальну мережу в травні 2014 року, коли десантник стояв на кримському кордоні. Про те, що військовий Валерій спершу не говорив. "Я тобі скажу, але, можливо, ти не захочеш за мною спілкуватись. Я військовий", - ділиться спогадами про знайомство дружина. 

Вперше вони зустрілися через 3 місяці, коли Валерій повернувся з АТО. Далі знову була розлука і вже під час наступного візиту Валерій покликав Оксану під вінець. Пропозицію робив перед усією родиною. Пишного весілля не влаштовували, бо війна. 

Потім знову було АТО і поранення. Коли тиждень з Валерієм не було зв'язку, Оксана вірила - живий: "Я вірила, що він повернеться і все буде добре". 

У Валерія було важке дитинство в інтернаті. Він ріс без батьків, тож родина дівчина фактично стала його першою сім'єю.

Саме через турботу про своїх бійців Валерій побув вдома лише декілька годин: "Він говорить, що не може залишити своїх хлопців. Він їм потрібен та відповідає за них". 

Герой вирушив знов на передову, а дружина залишилась чекати його для здійснення спільних мрій. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв