Вулиці Миколаєва патрулюватимуть військові

Радник президента Юрій Бірюков заявив, що вже готуються розпорядження про залучення військових до охорони правопорядку в місті
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Вулиці Миколаєва патрулюватимуть військові
Вулиці Миколаєва патрулюватимуть військові

На вулиці Миколаєва можуть вийти військові, які контролюватимуть порядок у місті. Відповідні звернення готують члени БПП у Миколаївській міськраді, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Фейсбук"-сторінку радника президента Юрія Бірюкова, який очолює обласну патрорганізацію БПП.

Так, голова фракції у міськраді Володимир Криленко заявив про необхідність задіяння військових: "У Миколаєві необхідно задіяти військову службу правопорядку (ВСП) для недопущення порушень з боку вороже налаштованих осіб до мирних городян. Ми розуміємо всю серйозність проблеми криміногенної ситуації в місті. Ми бачимо наслідки. Ми відчуваємо небезпеку. Водночас визнаємо той факт, що на сьогоднішній день в поліції кадровий голод, немає слідчих, що заважає повноцінному розслідуванню найбільш резонансних справ".

Політик додав, що криміногенна ситуація у місті досягла катастрофічного рівня: "Звісно, така криміногенна ситуація нікого не влаштовує, адже 10% розкриття порушених справ – це не є гарантією спокою на вулицях міста. До того ж, ми, депутати міськради, представники МТОП "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ", вважаємо, що необхідно налагодити контакт зі всіма військовими службами для залучення більшої кількості патрульних. Також кожний квартал працівники поліції повинні докладати ситуацію в місті для того, щоб ми були в курсі процесів розслідування всіх порушених справ. Поліцейські мають проводити профілактичний облік (проведення загальної та індивідуальної профілактичної роботи серед жителів адміністративної дільниці) та проходити тестові завдання, що допоможе запобігти нові правопорушення. Це дозволить стабілізувати ситуацію". 

Бірюков додав, що партія готує звернення до всіх військових відомств з проханням залучення військових для чергування на вулицях міста.  "Область мають взяти під особливий контроль: "Ось ... так патрульна поліція, поліція, така от поліція, сяка ось поліція. Поки вони буксують і поки вони вчаться працювати - так, армія допоможе. Всі розпорядження міністра оборони зараз будуть оформлятися. І не на пару днів", - написав він у "Фейсбуці".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв