Всупереч експертам мер Миколаєва заявив, що полігон прийматиме сміття ще 10 років

Сєнкевич заявив, що перед підписанням договору зі Львовом, ретельно вивчив документи
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
Всупереч експертам мер Миколаєва заявив, що полігон прийматиме сміття ще 10 років
Всупереч експертам мер Миколаєва заявив, що полігон прийматиме сміття ще 10 років

Вже через декілька років на Миколаївському полігоні твердих побутових відходів може повторитися львівська трагедія. Підписуючи розпорядження про ввезення в місто львівського сміття, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич проігнорував або не був ознайомлений з інформацією, що полігон заповнений на 87%, повідомляє Depo.Миколаїв.

Тим не менш, навіть після висновків експертів Сєнкевич продовжує стверджувати, що миколаївським полігоном ТПВ можна користуватися ще 10 років. За словами мера, полігон паспортизован і він може прийняти 10 млн тонн сміття. В середньому за рік на полігон вивозять 900 тисяч кубометрів сміття та це означає, що даний полігон прослужить ще 10 років. При цьому мер не зазначає, що станом на 1 січня 2016 року на полігон вже вивезли 9,6 млн тонн сміття: "Велика політика миколаївських політиків в тому, що вони дуже багато говорять і дуже мало вивчають документацію в цифрах. Кожен депутат може зробити інформаційний запит і наше комунальне підприємство дасть всю інформацію про полігон. Тому іноді краще жувати, ніж говорити".

Міський голова запевнив, що перед підписання скандального рішення про поховання львівського сміття, він ретельно вивчив даний питання. Проте, начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ держспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко заявила, що швидше за все Сєнкевич уклав договір зі Львовом, не знаючи всієї ситуації на полігоні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв