Все, напевно, робили на швидку руку, - Харлан про олімпійське селище в Ріо

Чемпіонка та призер Олімпійських ігор 2008 і 2012 Ольга Харлан розповіла про свої враження від олімпійського селища в Ріо-де-Жанейро
Depo.Миколаїв
7 серпня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
Все, напевно, робили на швидку руку, - Харлан про олімпійське селище в Ріо
Все, напевно, робили на швидку руку, - Харлан про олімпійське селище в Ріо

Чемпіонка та призер Олімпійських ігор 2008 і 2012 Ольга Харлан розповіла про свої враження від олімпійського селища в Ріо-де-Жанейро і порівняла її з тими, що були в Лондоні і в Пекіні, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Х-Спорт".

"Ми тільки вчора приїхали, тому не було ще так багато часу, що обійти все олімпійське селище. Ми тільки трохи погуляли. Село велика, досить просторе. Про стан я нічого говорити не буду, тому що це всі ви вже бачили: все, напевно, робили на швидку руку. Насправді, думала, що буде краще. Сподівалася, що саме розважальних якихось місць буде більше, ніж в Лондоні, але виявилося не так", - розповіла про свої враження від олімпійського селища Ольга Харлан. 

Олімпійська чемпіонка зазначила, що хоче повторити найяскравіші моменти попередніх олімпіад цього року: "Кожна Олімпіада, як перша. Я пам'ятаю всі ті моменти і ті почуття, які були в Лондоні, Пекіні і мені хочеться їх повторити. А так головне бути впевненим в тому, що ти робиш. Це ті змагання, які виграє найбільш підготовлений морально". 

Для нас дуже важливо, щоб вболівальники були з нами. Ви завжди в нашому серці, підтримуйте нас як можете ».

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв