Волонтери заявили про побиття миколаївськими патрульними АТОшника

У поліції стверджують, що десантник був п'яним, ображав дружину та поліз до правоохоронців з кулаками
Depo.Миколаїв
20 жовтня 2016 19:18
ФОТО: depo.ua
Волонтери заявили про побиття миколаївськими патрульними АТОшника
Волонтери заявили про побиття миколаївськими патрульними АТОшника

Вчора ввечері, 19 жовтня, у "Фейсбуці" з'явилася інформація від волонтерів, що миколаївського АТОшника жорстоко побили патрульні, які ще й глузувалися з нього. У відповідь патрульні виклали відео та стверджують, що десантник хуліганив та кидався на них з кулаками. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Міла Юрченко передає у "Фейсбуці" слова іншої волонтерки - Ганни Бородіної. За їхніми словами, 17 жовтня в Інгульському районі Миколаєва патрульні надягли на десантника кайданки, вибили зуб, травмували ребра: "Дихає насилу, око запливло повністю. Камеру вимкнули, напарник поцікавився у того, що бив, чи не забув той її вимкнути. Дбайливий такий напарник", - пише Юрченко.

За її словами, патрульний глузував з десантника та правоохоронцям не сподобався його чуб. Інший патруль відмовився приймати заяву про побиття. Юрченко знов передає слова Бородіної, хоч у першому дописі волонтерки про це не йдеться. Патрульні приїхали на виклик дружини АТОшника, який хуліганив: "Спочатку він поскандалив з дружиною, вона його виставила за двері, він почав виносити двері, вона викликала поліцію. Ті приїхали, одягли кайданки, виволокли на вулицю, доколупалісь до чуба, потім били за те, що десантник, потім за те, що патріот", - пише волонтерка.

Миколаївські волонтери заявили про побиття патрульними АТОшника

Миколаївські волонтери заявили про побиття патрульними АТОшника

Під дописом волонтерки додали, що десантник звернувся в прокуратуру із заявою про побиття. Depo.Миколаїв звернувся до патрульної поліції та прокуратури, щоб отримати коментарі.

Миколаївські волонтери заявили про побиття патрульними АТОшника

У прокуратурі підтвердили, що чоловік написав заяву і за цим фактом мають провести перевірку. Зауважили, що десантник тоді пригадував, хто його бив.

В патрульній поліції ситуацію прокоментували лише ввечері - на сторінці у "Фейсбуці" - та виклали відео з нагрудної камери. За інформацією прес-служби, патрульні отримали повідомлення про хуліганство в Інгульському районі близько 17 години. "На місці події інспектори побачили чоловіка, який стукав у двері квартири. Поспілкувавшись із патрульними він погодився вийти на двір і зачекати доки вони поспілкуються з його жінкою", - йдеться в повідомленні.

Заявниця розповіла, що її чоловік прийшов додому п'яним та вчинив сварку, під час якої облив квартиру пивом. "Коли він вийшов з квартири, вона зачинила двері, а він почав їх вибивати, тоді вона й викликала правоохоронців. В цей момент повернувся чоловік і знову почав грюкати в двері", - повідомляють патрульні.

Вони додають, що чоловік не реагував на зауваження правоохоронців, почав хапати їх за одяг і поліз до них з кулаками. "До нього інспектори застосували спецзасіб "кайданки". Так як чоловік чинив опір, його довелось "покласти" на підлогу. В подальшому правопорушника доставили до відділу поліції, де на нього склали відповідні адмінматеріали", - йдеться в повідомленні.

Зауважимо, на відео жінка розповідає, що боїться чоловіка, оскільки він кричить на неї, свою матір, 10-річну дитину. На жінку може п'яним підняти руку.

Дружина десантника додає, що її чоловік п'є з 14 жовтня і стає все гірше. Він на всіх кричав, облив всю квартиру пивом і заставляв пити дитину. Коли він вийшов, вона зачинила двері та викликала поліцію. Такий інцидет був з місяць тому, і чоловік вибив вікно.

Патрульні відповідають жінці, що потрібно спокійно переговорити з її чоловіком та вирішити проблему, щоб він не пив. У цей час в двері починає колотити, нецензурно висловлюючись, та намагається війти в квартиру.

Відео містить ненормативну лексику

У "Фейсбуці" після коментарів поліції волонтерки також відгукнулися та написали, що стан чоловіка погіршився. Вони їдуть до нього, зокрема і щоб він прокоментував відео: 

Миколаївські волонтери заявили про побиття патрульними АТОшника

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв