ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери вимагають віддати під суд командування Широколанівського полігону

До заяви волонтерів Чернігівщини приєдналися і представники інших регіонів
Depo.Миколаїв
17 лютого 2016 19:08
ФОТО: depo.ua
Волонтери вимагають віддати під суд командування Широколанівського полігону
Волонтери вимагають віддати під суд командування Широколанівського полігону

Скандал навколо Широколанівського полігону не вщухає. Незавжаючи на те, що Міністр оборони Степан Полторак притягнув до дисциплінарної відповідальності високопосадовців Генштабу, Тилу і Комадування Сухопутних військ, волонтери вимагають віддати під суд керівництво полігону. Відповідну заяву зробили волонтери та громадські організації Чернігівщини, а приєналися до ініціативи також інші регіони. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Чернігівщина. Події і коментарі".

Волонтери обурені станом речей на полігоні та зазначають, що командування грає на руку Росії: "Останні події свідчать, що командування полігону діє фактично в інтересах агресора. Росія намагається знищити вояків фізично, а командування полігону знищує як здоров’я, так і бойовий дух фронтовиків. В жодній армії світу нема такого ставлення до вояка - ні на лінії фронту, ні в тилу".

Тому до влади у волонтерів декілька вимог: "2. Негайно відсторонити та притягти до суду все командування Широкого Лану за діяльність, що несе загрозу державній безпеці. 2. Офіційно легалізувати волонтерські наглядові ради полігонів ШирЛан, Яворів, Володимир-Волинський та інші(список буде доповнюватись). 3. Не пізніше липня 2016 під контролем волонтерських рад розпочати реконструкцію полігонів за зразками НАТО, в першу чергу місць розміщення особового складу", - йдеться у повідомленні.

Волонтери також зазначають, що наглядовим радам повинні надати безперешкодний доступ до місць дислокації особового складу. Заяву підтримали чимало організацій з Чернігівщини, Миколаєва, Херсона, Харкова.

Нагадаємо, що 46 бійців 53-ї мехбригади влаштували похід відчаю до військової прокуратури Миколаївського гарнізону, заявивши про пекельні побутові умови, брак їжі в води.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв