Власник скандального ринку на 3-й Слобідській "прикарманив" ще одну ділянку

У мерії з'ясували, що Магеррамов зареєєстрував через управління юстиції право власності на землю напроти "Юліани", хоч цю ділянку йому не виділяли
Depo.Миколаїв
23 жовтня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
Власник скандального ринку на 3-й Слобідській "прикарманив" ще одну ділянку
Власник скандального ринку на 3-й Слобідській "прикарманив" ще одну ділянку

Депутатська "транспортно-промислова" комісія міськради вирішила через суд намагатися скасувати право власності на нерухоме майно ринку "Юліана-сервіс". Проте фактично міськраді потрібно буде подати в суд самих на себе. Про це йшлося під час засдіння комісії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як виявилося, землю для обслуговування торгівельних павільйонів та рядів здали ще 2003 року. Тому зараз необхідно довести, що землю використовують не за цільовим призначенням. Крім того, на ринку звели капітальні забудови.

Проте є цікавий факт. Міськраді потрібно подати в суд саму на себе: "Виникає колізія, непорозуміння, тому що юридичний департамент є органом міської ради та подає позов на себе", - зазначив представник юридичного відділу.

Крім того, є питання щодо строків давності: оскільки проблема тягнеться з 2003 року, зараз потрібно довести, чому саме зараз вирішили скасувати угоду оренди. Віце-мер Юрій Степанець зазначив, що у власника ринку Аладдіна Магеррамова є право власності тільки на кіоски за 2003 рік без графічної частини. Є схеми за 2012 рік, проте свідоцтв на право власності немає. "Нам треба вимагати свідоцтво, що він у 2012 році реєстрував і схему за 2003 рік", - запропонували депутати.

На комісії став відомий ще один цікавий факт. У 2014 році Магеррамов через управління юстиції зареєстрував право власності за адресою пр. Центральний 161/7 - навпроти ринку "Юліана". Але на цю ділянку не виділяли. "Це випадково вилізло, коли я зробив запит на всі схеми по вул. 3-й Слобідській... Я з цього приводу буду звертатися в правоохоронні органи", - сказав Степанець.

Комісія вирішила доручити юридичному департаменту підготувати позов до суду про скасування права власності на нерухоме майно зареєстроване у 2013 році за ПП "Юліана-сервіс".

Нагадаємо, підприємці ринку перекривали пр. Центральний, акцентуючи на підвищенні оренди. Крім того, вони заявили, що дирекція погрожує їм фізичною розправою.

Варто додати, що жителі найближчих до ринку будинків скаржаться на генделик, який працює там цілодобово. До того ж ринок відхопив в людей частину тротуару.

Читайте також: "Шанхай", бардак і безлад, - Сєнкевич про ринок на 3-й Слобідській.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв