Влада пообіцяла вирішити житлове питання віце-чемпіона Європи з боротьби

Артем Матяш вже готується до Чемпіонату Світу, який прийматиме Франція у серпні 2016 року
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
Влада пообіцяла вирішити житлове питання віце-чемпіона Європи з боротьби
Влада пообіцяла вирішити житлове питання віце-чемпіона Європи з боротьби

Артем Матяш – представник Вищого училища фізичної культури. Його тренує Ігор Рудаковський. В період з 21 по 26 червня у Бухаресті проходив Чемпіонат Європи серед юніорів з греко - римської боротьби. У стартовий день чемпіонату визначали найсильніших борців у ваговій категорії до 74 кілограмів. Віце-чемпіоном молодіжної першості якраз і став Артем Матяш, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської облради. 

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрічаючись з Ігорем Рудаковським та Артемом Матяшем цікавилась сучасним станом речей у підготовці миколаївця до наступних змагань. І пообіцяла за необхідності підтримку у вирішенні нагальних питань.

"Обласна рада фінансує будь-які види спорту. Але необхідно доводити інформацію. Як приклад, до нас звернулися по допомогу миколаївські шахісти. За підсумками півріччя їм буде виділено один мільйон гривень. Я хочу щоб всі зрозуміли – я особисто та депутатський корпус Миколаївської обласної ради готові підтримувати розвиток спорту на Миколаївщині. Якщо ви звертаєтесь на мою адресу, ми вивчаємо потреби вашого закладу. За підсумками піврічного виконання бюджету шукатимемо резерви. Також я особисто проаналізую ситуацію і згодом знову зустрінемось. Запросимо директора департаменту освіти і директора Вищого училища фізичної культури, щоб зрозуміти які пріоритетні напрямки вимагають фінансування. Подумаємо і яким чином збільшити стипендію –заохочення для переможців престижних змагань. Артемові запросимо на постійній основі спонсора", - заявила Москаленко.

Ймовірно найближчим часом за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко буде знайдено оптимальний варіант вирішення житлової проблеми Артема Матяша. А тим часом хлопець вже готуватиметься до Чемпіонату Світу, який прийматиме Франція у серпні 2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв