Начальника Ширлану відправили на гауптвахту

Постановою Миколаївського районного суду Миколаївської області командира військової частини В3416 відправили на гауптвахту на три дні
Начальника Ширлану відправили на гауптвахту
Начальника Ширлану відправили на гауптвахту

Начальник Широколанівського полігону теж повинен "побувати" на гауптвахті, про це заявили у військовій прокуратурі Південного регіону, повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, проведеним дослідженням встановлено, що в березні 2016 командир військової частини В3416 полковник М. уклав з одним з підприємств Миколаєва 4 договори на закупівлю кабельної продукції на загальну суму понад 600 тис. грн, поділивши при цьому предмет закупівлі на частини з метою уникнення процедури відкритих торгів, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель".

Крім того, перебуваючи у відпустці в березні 2016 року, вищевказана особа, перевищуючи надані йому права і повноваження при подібних обставинах уклало з одним з підприємств Миколаєва 3 договору на придбання будівельних матеріалів і товарів для господарської діяльності.

18.05.2016 військовою прокуратурою Південного регіону України складено протокол про вчинення М. адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 172-14, 172-15 КУпАП.

22.06.2016 постановою Миколаївського районного суду Миколаївської області командира військової частини В3416 полковника М. визнано винним у скоєнні зазначених правопорушень, передбачених ст.ст. 172-14, 172-15 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті строком на 3 доби.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв