Виставки, концерт та велике прибирання: Миколаїв готується відзначати День міста

Святкування дня міста відбудеться 8-9 вересня

У Миколаєві під час засідання організаційного комітету по святкуванню дня міста було обговорено чимало технічних і уточнюючих питань. За словами міського голови Олександра Сєнкевича, день міста має обов'язково бути безпечним для всіх містян, передає Depo.Миколаїв із посиланням на сайт міськради.

"Місто має бути прибрано. І не тільки до свята. Необхідно збільшити кількість техніки, яка буде працювати, кількість одиниць транспорту, який буде вивозити ТПВ. Місто має бути прибрано після святкування, аби на ранок все було чисто", - додав очільник міста.

Також Сєнкевич підкреслив, що треба налагодити роботу громадського транспорту таким чином, аби можна було маршрутками, тролейбусами, трамваями дістатися до дому після закінчення свята, концертів.

Урочистостям до дня міста передуватимуть ще кілька заходів. Зокрема, зустріч Олександра Сєнкевича з молоддю, урочиста сесія, відкриття художньої виставки. Міський голова також озвучив, кого з зірок можна буде побачити і почути на святі.

"Ми запросили двох зірок – для миколаївців співатимуть Pianoбой (Дмитро Шуров) і молдавська запальна група "Zdob ? iZdub". Поки що фінансування не дозволяє нам зробити більше", - повідомив очільник міста.

Джерело фото: mkrada.gov.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв