Вирок стосовно миколаївських прихильників "Новоросії" нарешті набув чинності

Суд призначив їм покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на три роки
Depo.Миколаїв
18 липня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
Вирок стосовно миколаївських прихильників "Новоросії" нарешті набув чинності
Вирок стосовно миколаївських прихильників "Новоросії" нарешті набув чинності

Набув законної сили вирок Корабельного районного суду Миколаєва стосовно прихильників "Новоросії", злочинну діяльність яких викрили співробітники СБУ, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі служби.

Протягом липня-жовтня 2015 року троє мешканців Миколаєва неодноразово встановлювали в місті прапори фантомної "Новоросії", обмежуючи доступ до них муляжами розтяжок та вибухових пристроїв. Зловмисники паплюжили державні символи України фашистською свастикою та розповсюджували листівки сепаратистського змісту.

Співробітники СБУ затримали сепаратистів 14 жовтня минулого року, коли ті спробували здійснити чергову пропагандистську акцію. Під час обшуків за місцем їх проживання було виявлено 2 бойові гранати (Ф-1 і РГД-5), друковану антиукраїнську продукцію та інші докази протиправної діяльності.

Суд визнав зловмисників винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110 та ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України. Двох з них засуджено також за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Суд призначив їм покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на три роки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв