Вихованець миколаївського футболу гратиме в Португалії

22-річний півзахисник Дмитро Ярчук, який виступав в "Гірнику-Спорт", з нового сезону захищатиме кольори португальського клубу
Depo.Миколаїв
6 липня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
Вихованець миколаївського футболу гратиме в Португалії
Вихованець миколаївського футболу гратиме в Португалії

Вихованець миколаївського футболу, 22-річний півзахисник Дмитро Ярчук, який виступав в "Гірнику-Спорт", з нового сезону захищатиме кольори португальського клубу "Ешторіл", з якого він мріє отримати запрошення в збірну України, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на footboom.com.

"Мені повідомили, що є інтерес з боку португальського клубу "Ешторіл", який був готовий підписати зі мною контракт навіть без перегляду. У підсумку так і вийшло. Угода розрахована на три роки і тепер я буду гравцем цієї команди. В Україні залишатися не хотілося, тому в пріоритеті були варіанти з інших зарубіжних клубів Бельгії та Голландії. Але в підсумку віддав перевагу "Ешторілі".

Дякую моїм агентам за те, що вони вірили в мене і давали шанси спробувати проявити себе в різних європейських командах. Півроку тому я дійсно підписував угоду з "Трабзонспором", але виникли труднощі з документами, турки просто не встигли мене заявити і почався чемпіонат. Щоб не втрачати час і мати ігрову практику, поїхав в Україну в "Гірник-Спорт" з Комсомольська. 

"Ешторіл" сподобався тим, що тут молода команда, якою володіють бразильці. Ставка робиться на молодь, щоб гравці могли проявити себе і по-можливості грати потім в більш сильних клубах. Сподіваюся тут прогресувати, рости, проявити себе на позиції опорного півзахисника. Також мрію своєю грою звернути увагу тренерів національної збірної України".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв