Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним

По місту буде кілька точок (в тому числі, і на самому стадіоні), де можна буде придбати квиток на футбольний матч
Depo.Миколаїв
28 липня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua
Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним
Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним

Вчора, 27 липня, керівництво, адміністрація, тренерський штаб і гравці МФК "Миколаїв" провели зустріч з уболівальниками, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу. 

Даний захід стає традиційним і часто проходить в теплій обстановці, в якій любителі футболу і небайдужі люди можуть задати будь-яке хвилює їх питання до представників МФК "Миколаїв".

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 1

За кілька хвилин до початку зустрічі МФК "Миколаїв" поповнився ще одним футболістом. Контракт з миколаївським клубом підписав Євген Сантрапинських.

Регламент зустрічі запропонував голова наглядової ради заводу ПАТ "Екватор", головний спонсор клубу та волонтер Сергій Кантор: представлення новачків і вступне слово від головного тренера команди Руслана Забранського, потім аналіз загальної ситуації навколо клубу від Сергія Кантора і останній етап - відповіді на запитання вболівальників.

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 2

Що стосується першого пункту зустрічі, то увазі близько 50 вболівальників представили захисників Богдана Сокола ( "Барса" Суми), Дмитра Назаренка ( "Спартак" Юрмала, Латвія), Віталія Павлова ( "Гірник" Кривий Ріг), Євгенія Сантрапинських ( "Гірник" Кривий Ріг), півзахисників Олега Солов'я (УФК "Чорноморець" Одеса), Сергія Гвоздевич ( "Гірник" Кривий Ріг) і нападника Івана Морозова (вихованець миколаївського футболу, МФК "Миколаїв2 U-19).

Далі слово взяв Сергій Кантор. За його словами, на сьогоднішній день утримувати клуб одному дуже складно: "Дуже багато збираються підтримувати клуб лише на словах, а як справа доходить до реальної допомоги - ніхто своїх обіцянок не підкріплює вчинками".

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 3

Але при цьому позитиву в подальшому житті клубу видно набагато більше, ніж на останній зустрічі. На даний момент клуб знаходиться в стадії реформування. Крім цього, Кантор розповів про взаємини з мером міста, а також про те, як клуб намагається взаємодіяти і знаходити компроміс з миколаївськими ультрас.

Він озвучив і не менш важливу інформацію щодо висвітлення стадіону і платного входу. Як стало відомо, до 10 вересня повинні бути побудовані дві підстанції для того, щоб освітити стадіон. Що стосується оплати за відвідування футбольних матчів, то вже з наступної гри вхід буде платним - по місту буде кілька точок (в тому числі, і на самому стадіоні), де можна буде придбати квиток на футбольний матч.

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 4

У кінцівці зустрічі слово взяв капітан команди Юрій Буличов. Захисник "корабелів" висловив упевненість в тому, що наступні ігри покажуть силу і клас миколаївського клубу і подякував всім уболівальникам за підтримку.

Руслан Забранський і Сергій Кантор запевнили, що МФК "Миколаїв" продовжить своє існування, а також буде прагнути до перемог у кожній грі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв