Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним

По місту буде кілька точок (в тому числі, і на самому стадіоні), де можна буде придбати квиток на футбольний матч
Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним
Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним

Вчора, 27 липня, керівництво, адміністрація, тренерський штаб і гравці МФК "Миколаїв" провели зустріч з уболівальниками, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу. 

Даний захід стає традиційним і часто проходить в теплій обстановці, в якій любителі футболу і небайдужі люди можуть задати будь-яке хвилює їх питання до представників МФК "Миколаїв".

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 1

За кілька хвилин до початку зустрічі МФК "Миколаїв" поповнився ще одним футболістом. Контракт з миколаївським клубом підписав Євген Сантрапинських.

Регламент зустрічі запропонував голова наглядової ради заводу ПАТ "Екватор", головний спонсор клубу та волонтер Сергій Кантор: представлення новачків і вступне слово від головного тренера команди Руслана Забранського, потім аналіз загальної ситуації навколо клубу від Сергія Кантора і останній етап - відповіді на запитання вболівальників.

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 2

Що стосується першого пункту зустрічі, то увазі близько 50 вболівальників представили захисників Богдана Сокола ( "Барса" Суми), Дмитра Назаренка ( "Спартак" Юрмала, Латвія), Віталія Павлова ( "Гірник" Кривий Ріг), Євгенія Сантрапинських ( "Гірник" Кривий Ріг), півзахисників Олега Солов'я (УФК "Чорноморець" Одеса), Сергія Гвоздевич ( "Гірник" Кривий Ріг) і нападника Івана Морозова (вихованець миколаївського футболу, МФК "Миколаїв2 U-19).

Далі слово взяв Сергій Кантор. За його словами, на сьогоднішній день утримувати клуб одному дуже складно: "Дуже багато збираються підтримувати клуб лише на словах, а як справа доходить до реальної допомоги - ніхто своїх обіцянок не підкріплює вчинками".

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 3

Але при цьому позитиву в подальшому житті клубу видно набагато більше, ніж на останній зустрічі. На даний момент клуб знаходиться в стадії реформування. Крім цього, Кантор розповів про взаємини з мером міста, а також про те, як клуб намагається взаємодіяти і знаходити компроміс з миколаївськими ультрас.

Він озвучив і не менш важливу інформацію щодо висвітлення стадіону і платного входу. Як стало відомо, до 10 вересня повинні бути побудовані дві підстанції для того, щоб освітити стадіон. Що стосується оплати за відвідування футбольних матчів, то вже з наступної гри вхід буде платним - по місту буде кілька точок (в тому числі, і на самому стадіоні), де можна буде придбати квиток на футбольний матч.

Вхід на матчі МФК "Миколаїв" стане платним - фото 4

У кінцівці зустрічі слово взяв капітан команди Юрій Буличов. Захисник "корабелів" висловив упевненість в тому, що наступні ігри покажуть силу і клас миколаївського клубу і подякував всім уболівальникам за підтримку.

Руслан Забранський і Сергій Кантор запевнили, що МФК "Миколаїв" продовжить своє існування, а також буде прагнути до перемог у кожній грі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв