Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"

Двоє чоловіків та жінка, щоб заволодіти квартирою, здійснили звірське вбивство
Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"
Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"

Прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у судовому розгляді кримінального провадження за обвинуваченням трьох миколаївців, які у 2014 році з корисливих мотивів жорстоко вбили двох братів. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Під час судового слідства доведели, що у квітні 2014 року злочинці за попередньою змовою групою осіб, щоб заволодіити будинком 66-річного миколаївця, вбили його. Тіло розчленували, сховали в пакети та викинули в сміттєві контейнери.

У грудні того ж року, щоб приховати попереднє вбивство, вони вбили 59-річного чоловіка, який шукав свого зниклого брата. Тіло так само розчленували, сховали у пакети та викинули в сміттєві контейнери.

Заводський райсуд Миколаєва двох вбивць - одного з чоловіків та жінку - визнав винними у вчиненні злочинів, передбачених п.6, 9, 12, 13 ч. 2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, з метою приховати інший злочин). Злочинцям призначили покарання: чоловіку - довічне позбавлення волі, жінці – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ще одного фігуранта визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених п.6, 9, 12, ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, з метою приховати інший злочин) та призначено покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що тіло другого вбитого чоловіка знайшли 13 грудня 2014 року у контейнерах біля ресторану "Пекін" та Обласного палацу культури. Злодії хотіли отримати квартиру чоловіка та пішли на звіряче вбивство.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв