Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"

Двоє чоловіків та жінка, щоб заволодіти квартирою, здійснили звірське вбивство
Depo.Миколаїв
11 жовтня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua
Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"
Вбивці, які розчленували двох миколаївців, отримали від 15 років до "пожиттєвого"

Прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у судовому розгляді кримінального провадження за обвинуваченням трьох миколаївців, які у 2014 році з корисливих мотивів жорстоко вбили двох братів. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Під час судового слідства доведели, що у квітні 2014 року злочинці за попередньою змовою групою осіб, щоб заволодіити будинком 66-річного миколаївця, вбили його. Тіло розчленували, сховали в пакети та викинули в сміттєві контейнери.

У грудні того ж року, щоб приховати попереднє вбивство, вони вбили 59-річного чоловіка, який шукав свого зниклого брата. Тіло так само розчленували, сховали у пакети та викинули в сміттєві контейнери.

Заводський райсуд Миколаєва двох вбивць - одного з чоловіків та жінку - визнав винними у вчиненні злочинів, передбачених п.6, 9, 12, 13 ч. 2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, з метою приховати інший злочин). Злочинцям призначили покарання: чоловіку - довічне позбавлення волі, жінці – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ще одного фігуранта визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених п.6, 9, 12, ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, з метою приховати інший злочин) та призначено покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що тіло другого вбитого чоловіка знайшли 13 грудня 2014 року у контейнерах біля ресторану "Пекін" та Обласного палацу культури. Злодії хотіли отримати квартиру чоловіка та пішли на звіряче вбивство.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв