ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів

Завершено перший етап робіт по очищенню території (акваторії) в районі Кінбурнського півострова
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів
В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів

Завершено перший етап робіт по очищенню території (акваторії) в районі Кінбурнського півострова від вибухонебезпечних предметів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників.

Кінбурнська коса - це унікальний півострів-заповідник з піщаними пляжами, зеленими лісами та первозданною природою, який знаходиться на межі Дніпро-Бузького лиману та Чорного моря. Поети називають півострів неповторною коштовністю серед заповітних місць нашої країни. З початку літнього сезону сюди приїздять чимало туристів, які прагнуть помилуватись природою, покупатись в криштально чистій воді, половити рибу та просто забути про щоденні проблеми і відпочити. Тому особливо важливо забезпечити безпеку наших громадян в цей сезон.

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів - фото 1

З 18 квітня 2016 року групою аварійно-водолазних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївський області розпочато перший етап річного плану виконання цільової програми, який передбачає очищення Кінбурнського півострова від вибухонебезпечних предметів.

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів - фото 2

Водолази-сапери провели додаткове обстеження дна в районі Ягорлицької затоки та прибережної зони і акваторії моря поблизу с. Покровка Очаківського району області. Розрахунок підводного розмінування обстежив понад 1100 кв.м водної акваторії та підтвердив знаходження там значної кількості вибухонебезпечних предметів. На глибині до 6 метрів проведено обстеження дна, знайдено місця знаходження боєприпасів. Частину з них піднято на поверхню землі та знешкоджено.
28 квітня 481 вибухонебезпечний предмет часів минулих війн був знищений шляхом контрольованого підриву.

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів - фото 3

На цьому роботи по приведенню акваторії Чорного моря в безпечний стан не завершено, вони триватимуть в травні, до початку оздоровчого періоду.

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів - фото 4

Начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: "Нашими фахівцями проводиться велика робота, спрямована на приведення у безпечний стан акваторії Чорного моря. Це питання є пріоритетним не лише для рятувальників, а й для органів влади, яка всебічно сприяє проведенню робіт. Ми намагаємось завжди діяти на попередження виникнення надзвичайних ситуації природного та техногенного характеру".

В заповідній зоні Кінбурнської коси знешкодили майже 500 артснарядів - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв