В Южноукраїнську закінчились місця для поховання: розширюють кладовище

На площі чинного кладовища найближчим часом фактично не залишиться місць для поховань
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua
В Южноукраїнську закінчились місця для поховання: розширюють кладовище
В Южноукраїнську закінчились місця для поховання: розширюють кладовище

За дорученням міського голови Южноукраїнська Віктора Пароконного, комунальне підприємство "Служба комунального господарства" почала проводити інженерно-геологічні вишукування для розширення території міського кладовища, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська". 

З огляду на, що на площі чинного кладовища найближчим часом фактично не залишиться місць для поховань, КП СКХ почало проводити заходи, спрямовані на його розширення за рахунок прилеглих земель сільськогосподарського призначення.

Минулого тижня були проведені інженерно-геологічні вишукування під розширення території міського кладовища з метою уточнення інженерно-геологічних і гідрологічних умов досліджуваної майданчика, наявність підземних вод.

"Було пробурено 26 свердловин, так званих проб грунту, глибина виробок від 3 до 5 метрів, загальною площею 17 гектар. Через 3-4 тижні ми отримаємо звіт досліджуваної ділянки", - розповів директор КП СКХ Сергій Ільчик.

За словами директора СКХ після результатів дослідження, підприємство буде готувати документи на цю ділянку землі, за рахунок якої планується розширити міське кладовище.

Нагадаємо, після вандалізму на кладовищі, його обнесли парканом і забезпечили цілодобовою охороною.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв