В'їзди до Миколаєва перекрили бетонними блоками

Заборона на в'їзд для діє великоваговиків цілодобово
Depo.Миколаїв
17 липня 2016 10:19
ФОТО: depo.ua
В
В'їзди до Миколаєва перекрили бетонними блоками

Миколаїв з вечора 15 липня повністю закритий для проїзду фур, важче за 24 тонни. На "блокпостах" чергує поліція. Про це написав у "Фейсбуці" Дмитро Місюрєв, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що виконком ухвалив рішення, згідно з яким місто закрили від вантажівок до п'ятниці. "В'їзд до міста можливий порожньому транспорту і транспорту вагою менше 24 тонн, у якого є підтвердження з вагового комплексу. Заборона на в'їзд діє цілодобово до вироблення компаніями приймають вантажі і виконавчою владою міста Миколаєва алгоритму руху вантажівок, при якому не буде створюватися транспортний колапс, буде збережена інфраструктура міста без загроз для екології та жителів нашого міста", - написав Місюрєв.

В'їзди до Миколаєва перекрили бетонними

Разом з тим, в "Агенції розвитку Миколаєва" повідомляють, що ситуація на в'їздах до Миколаєва склалася критична. Вулиця Веселинівська в мікрорайоні Варварівка майже повністю перекрита вантажним транспортом, через що легковики змушені теж стояти в пробці до в'їзду на міст через Південний Буг. У цьому місці працівники Національної поліції розгортають фури порушників за межі міста.

В'їзди до Миколаєва перекрили бетонними

Водіям та власникам фур нагадують, у скільки обійдеться перевантаження транспорту відповідно до Постанови КМУ № 879 від 27.06.07 р. "Якщо ваш вантаж перевищує вагові або габаритні показники на 1-10% (тобто ваш вантаж більше 40 тонн, але не перевищує 44 тонни) - ви повинні сплатити в бюджет 0,1 євро за кожен кілометр шляху; 10-40% (вага вантажу вище 44, але не більше 52 тонн) - 0, 2 євро за кожен кілометр шляху; вага вантажу більше 52 тонн, але менш 60 - плата складе 0,27 євро / км; більше 40% (вага понад 60 тонн) - то плата за кожен кілометр 0,78 євро", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, якщо автомобіль не матиме необхідних дозвільних документів, до цієї плати додасться штраф в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів, тобто ще 1700 гривень.

Слід додати, що сьогодні, 17 липня, о 12 годині відбудеться зустріч представників компаній морегосподарського комплексу, керівництва міста та області і служб, що регулюють пересування транспортних засобів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв