В Снігурівці скликають чергову сесію міськради

Депутати планують преміювати керівництво міста та внести ряд змін у цільові програми
Depo.Миколаїв
25 липня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua
В Снігурівці скликають чергову сесію міськради
В Снігурівці скликають чергову сесію міськради

Цієї п'ятниці 29 року о 14:00 в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул.Центральна, 72 відбудеться ХІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

На розгляд якої виносяться наступні питання:

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2016 рік.
 2. Про погодження КП "Снігурівський благоустрій" продажу автомобілю ГАЗ "Волга".
 3. Про реєстрацію в новій редакції Статутів КП "Снігурівський благоустрій" та КП "Снігурівський комунальник".
 4. Про внесення змін до рішення ІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 24 листопада 2015 року № 6 "Про затвердження структури та чисельності працівників Снігурівської міської ради".
 5. Про внесення доповнення до Регламенту Снігурівської міської ради 7 скликання, затвердженого рішенням ІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 24.11.2015 року № 1.
 6. Про преміювання міського голови Ларченко О.А.
 7. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 8. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 9. Земельні питання.
 10. Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 25 грудня 2008 року № 40 ” Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 28 жовтня 2005 року № 29 “Про надання ВАТ “Укртелеком” земельних ділянок в довгострокову оренду строком на 50 років для обслуговування об’єктів товариства”
 11. Про внесення змін в рішення ХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 17 “Про надання дозволу громадянину України Арушанян А.Р. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка,вул.Потьомкіна,1”
 12. Про внесення змін в рішення ХІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 16 ” Про передачу в оренду земельної ділянки Арушанян А.Р. для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Потьомкіна, 1в м. Снігурівка Миколаївської області.”
 13. Про надання дозволу громадянину України Хомик Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 22.
 14. Про надання дозволу громадянину України Кубарі І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 200 річчя Снігурівки, 199 (вул. Жовтнева, 199).
 15. Про надання дозволу громадянину України Рудюк С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Чайковського, 156/2.
 16. Про передачу колгоспу “Прометей” в довгострокову оренду терміном на 10 років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Гетьмана Сагайдачного, 138 (вул. Карла Маркса, 138) в м. Снігурівка Миколаївської області.
 17. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Муравка Д.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в районі промислової бази Управління каналів Інгулецької зрошуваної системи в м. Снігурівка Миколаївської області.
 18. Про передачу в оренду земельної ділянки Сергеюк О.І. та Булах О.Л. для обслуговування майнового комплексу по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка Миколаївської області.
 19. Про розгляд заяви Сергеюк О.І. та Булах О.Л. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кадастровий номер 4825710100:36:042:0008) площею 1,2374 га по вул. Центральна, 4б в м. Снігурівка Миколаївської обл. з цільового призначення 11.02 “розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості” на цільове призначення 01.03 “для ведення особистого селянського господарства” з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність громадянам України Сергеюку О.І. (1/2 частка) та Булаху О.Л. (1/2 частка).
 20. Різне.

Про рекомендацію виконавчому комітету Снігурівської міської ради переглянути визначені об’єкти благоустрою, які можуть передаватися комунальним підприємством "Снігурівський благоустрій" у тимчасове платне користування (утримання) іншим суб’єктам господарювання та громадянам.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв