В реконструкцію стадіону у Миколаєві планують "вбахати" 120 млн грн

Планують капітально відремонтувати адміністративний корпус і легкоатлетичний манеж, встановити камери відеоспостереження, нове табло і огорожу стадіону
Depo.Миколаїв
22 липня 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
В реконструкцію стадіону у Миколаєві планують "вбахати" 120 млн грн
В реконструкцію стадіону у Миколаєві планують "вбахати" 120 млн грн

Центральний міський стадіон розвиватимуть у рамках цільової програми, яка передбачає комплексну реконструкцію головної футбольної арени Миколаєва. Вона розрахована на 3 роки і передбачає фінансування з міського бюджету. Про це стало відомо сьогодні, 21 липня, під час наради, присвяченої підготовці головного стадіону міста до нового сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, повідомляє Depo.Миколаїв.

"У нас на сьогодні є програма розвитку стадіону як спортивного комплексу на найближчі 3 роки. На друге півріччя цього року передбачено виділення 7 мільйонів гривень, які ми плануємо використовувати, у тому числі, і на питання, пов'язані з безпекою. У цій програмі закладені кошти на розробку проекту з облаштування фан-зони", - розповів депутат міської ради Сергій Кантор.

За словами Кантора, за 3 роки на реконструкцію стадіону передбачається виділити близько 120 мільйонів гривень. Окрім облаштування фан-зони, планують капітально відремонтувати адміністративний корпус і легкоатлетичний манеж, встановити камери відеоспостереження, нове табло і огорожу стадіону, облаштувати місця для людей з обмеженими можливостями, а також постелити новий газон. Крім того, є плани побудувати 2 тренувальних поля. Буде доведено до розуму і освітлення стадіону - воно запрацює вже у вересні.

Як зазначив Сергій Кантор, вхід на стадіон буде платним. Але це питання має узгодити депутатська комісія з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, засідання якої пройде наступного тижня. Так що стартовий домашній матч МФК "Миколаїв", який пройде 24 липня, любителі футболу зможуть подивитися на стадіоні безкоштовно. Планують, що у середньому вартість квитка на матч складе 30 гривень. Для пенсіонерів вхід буде безкоштовний.

Що стосується нового сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, того у цілому наш стадіон до нього готовий. Основна проблема - це поведінка вболівальників на футбольній арені, зокрема ультрас, які у минулому році стали причиною штрафів, накладених на клуб. Але ультрас почули керівництво клубу і пообіцяли дотримуватися порядку на стадіоні.

Також невирішеним питанням залишається залучення стюардів для забезпечення порядку під час матчів. У клубу грошей на них просто немає. Вирішити цю проблему погодилися рятувальники. Але це тимчасовий захід.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв