В ОДА сподіваються вийти на 100% опалення у Миколаєві наступного тижня

У соцсфері по області мають на показники 95%, в обласному центрі - 70%
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua
В ОДА сподіваються вийти на 100% опалення у Миколаєві наступного тижня
В ОДА сподіваються вийти на 100% опалення у Миколаєві наступного тижня

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко взяв участь в селекторній нараді під головуванням віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Генадія Зубка з питань з питання стану проходження осінньо-зимового періоду. Савченко звітував про стан роботи з підключення опалення по області і місту Миколаєву. Про це Depo.Миколаїв в прес-службі ОДА.

Савченко розповів, коли чекати тепла по всій Миколаївщині: "Працюємо в штатному режимі. По соціальній сфері вийшли на показник 95%, по житловим будинкам біля 70%, але з використанням альтернативних джерел. Стосовно міста Миколаєва, по соціальній сфері підключено близько 70% об'єктів, житловий масив - біля 30%, - і ми набираємо потужність. Сподіваюсь на наступному тижні вийдемо на стовідсоткові показники", - повідомив очільник облдержадміністрації.

Читайте також: Купа помилок та 40 питань за шість хвилин: як Савченко "тестувався" на голову Миколаївської ОДА.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення. Станомна ранок 21 жовтня теплоносій поданий в 323 будинки, 34 медичні установи міста з 51, в 46 дитячі садки з 73, а також в 38 школи з 72.

Також 16 миколаївських шкіл повернулися на навчання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв