В Миколаївському економічному ліцеї з'явиться спортзала, яку чекали 24 роки

У місті до нового навчального року ремонтують спортзали, харчоблоки, проводиться термосанація
Depo.Миколаїв
13 серпня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
В Миколаївському економічному ліцеї з
В Миколаївському економічному ліцеї з'явиться спортзала, яку чекали 24 роки

У Миколаєві триває процес підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Зазначається, що багато зроблено за кошти міського бюджету, спонсорські та батьківські внески, благодійну допомогу, депутатські кошти, які виділяються з міського бюджету на виконання депутатських повноважень.

Так, у цьому році вже відремонтовано або ремонтні роботи підходять до завершення у спортивних залах семи шкіл, у санітарних вузлах 15 шкіл та восьми дитячих садків, на сучасних спортивних майданчиках з гумово-бітумним покриттям у трьох установах, розробляється проектно-кошторисна документація по облаштуванню спортмайданчика в ЗОШ №44. Міська влада сподівається у жовтні ввести в експлуатацію новобуд  – спортивну залу в економічному ліцеї №1, на яку учні чекали 24 роки.

На сьогодні відремонтовано харчоблоки у восьми школах та 13 дитячих садках. Придбано холодильне та технологічне обладнання для харчоблоків відповідно до наданих приписів та пропозицій навчальних закладів. "Закуплено комплекти шкільних меблів, аудиторних дошок, дитячих ліжок, білизни, м'якого інвентарю, здійснюється ремонт веранд та ігрових майданчиків у дошкільних закладах, заміна вікон на склопакети. Передбачено додатковим бюджетом 2,5 млн грн на придбання комп'ютерної техніки", - йдеться у повідомленні.

Ведуться роботи по термосанації трьох садочків, проведено тендер на здійснення аналогічних робіт школи №54, оголошено конкурсні торги на термосанацію ще двох садочків. Також міська влада звітує про капітальний та поточний ремонт покрівель, приміщень, пралень, огорож, подвір'я, систем водопостачання та водовідведення, систем опалення та тепломереж, ремонт мереж електроосвітлення та електрообладнання. Проте не зазначається, у яких саме навчальних закладах це було зроблено.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв