ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Миколаївській ОДА запевнили, що проблем з харчуванням дітей в області немає

У загальноосвітніх навчальних закладах області усіма видами харчування охоплено 89231 дитина, що становить 80% від загальної кількості дітей
Depo.Миколаїв
4 березня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua

У ЗОШ Миколаївщини усіма видами харчування охоплено 80% дітей. Про це сьогодні, 4 березня, під час брифінгу з питань освіти розповіла заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська, повідомляє Depo.Миколаїв.

Оксана Янішевська нагадала, що згідно із Законом України від 24.12.2015 № 911 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" з 1 січня 2016 року безкоштовно харчуються діти пільгових категорій.

А це - діти-сироти та діти, які знаходяться під опікою – в області 1808 дітей, діти 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", - таких дітей у нас 3892 дитини, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах - 192 особи.

Учні 1-4 класів харчуються безкоштовно за рахунок коштів місцевих бюджетів у містах Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську, Очакові, Арбузинському, Березнегуватському, Вознесенському, Веселинівському, Казанківському, Миколаївському, Жовтневому та Первомайському районах. У Кривоозерському та Врадіївському районах діти харчуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та батьків, у Казанківському районі - за кошти сільських та селищних рад, крім с. Казанка, де харчуються лише діти пільгової категорії.

Згідно із законодавством забезпечено харчування окремих категорій учнів у Баштанському, Братському, Березанському, Доманівському, Єланецькому, Новобузькому, Новоодеському, Очаківському та Снігурівському районах.

За словами заступника голови облдержадміністрації, у загальноосвітніх навчальних закладах області усіма видами харчування охоплено 89231 дитина, що становить 80% від загальної кількості дітей.

"Ми тримаємо це питання під контролем, моніторимо ситуацію на місцевому рівні, аби інформувати населення", - констатувала Оксана Янішевська.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв