В Миколаївській облраді побоюються, що пожежі спровокують сміттєвий колапс

Днями відбулась виїздна нарада депутатської робочої групи Вітовської районної ради
Depo.Миколаїв
15 липня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua
В Миколаївській облраді побоюються, що пожежі спровокують сміттєвий колапс
В Миколаївській облраді побоюються, що пожежі спровокують сміттєвий колапс

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко заявила, що пожежі можуть привести до сміттєвого колапсу в області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради. 

"Сьогодні дуже важливо контролювали стан сміттєзвалищ на Миколаївщині. Адже ці пожежі можуть привести до сміттєвого колапсу Миколаївської області", - прокоментувала пожежний стан Миколаївщини голова обласної ради. "Вважаю доцільним провести всім районним адміністраціям і районним радам виїзні наради депутатських робочих груп щодо дослідження сміттєзвалищ своїх районів".

Днями відбулась виїздна нарада депутатської робочої групи Вітовської районної ради. Комісія, очолювана заступником голови Сергієм Красівським, у складі Тетяни Остафійчук, Дмитра Бачинського, Арутюна Рушаняна, Наталі Фільтанович, Валерія Мурги та Руслана Маламана провела дослідження сміттєзвалищ поблизу села Калинівки.

Члени комісії заслухали пояснення секретаря Калинівської сільради Валентини Кучманич. Після обговорень даної проблеми, вирішили офіційно звернутись до відповідних органів району та області, щоб сумісними зусиллями навести лад на території військової частини поблизу Калинівки і не допустити подальшого забруднення території звезенням сміття та відходів з боєнь навколишніх населених пунктів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв