ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Миколаїв фурам відкриють тільки три в'їзди

У перспективи ставлять створення диспетчерського пункту, щоб у місті не накопичувалися великоваговики
Depo.Миколаїв
26 березня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
В Миколаїв фурам відкриють тільки три в
В Миколаїв фурам відкриють тільки три в'їзди

Оптимізацію проїзду великовантажного транспорту через Миколаїв під час засідання робочої групи представив заступник мера Юрій Степанець. Для фур різної ваги передбачили різні заїзди. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Так, для вантажівок не більше 24 тонн передбачено два заїзди в місто - з боку Одеського і Дніпропетровського напрямків (Баштанське шосе). Вантажівки 40-тонники будуть заїжджати в місто по об'їзній дорозі з Баштанського напрямку по маршруту "Новозаводська-Залізнична-Турбинна". Більш докладний маршрут опублікують на сайті міськради в проектах рішень виконкому. У ньому врахували пропозиції стивідорів по відстійникам для вантажівок. Степанець впевнений, що цей маршрут дасть можливість зберегти мостові переходи і розвантажити центр міста.

За словами мера Олександра Сєнкевича, в цьому році з міського бюджету на ремонт доріг в Миколаєві передбачено близько 130 млн грн (в минулому році - 125 млн). Він зазначив, що в планах створення диспетчерського пункту, що дало б можливість мінімізувати скупчення великогабаритного транспорту на вулицях міста. "Це нормальна практика всіх портових міст, де за межею міста здійснюється відстій транспорту і його диспетчеризація", - розповів міський голова.

Голова ОДА Вадим Меріков розповів, що через місто проходить близько 50 тисяч вантажних автомобілів в рік: "Такий план оптимізації дасть можливість скоротити кілометраж проходження вантажівок через Миколаїв, він найоптимальніший - подивіться, як ми розвантажимо місто від великовантажного транспорту".

В ході наради обговорили і питання установки вагових комплексів на в'їздах в місто. Це стане другим етапом реалізації проекту оптимізації великовантажного транспорт через центр міста.

Нагадаємо, що депутати облради звернуться до голови Нацполіції, щоб на вагових комплексах чергували патрульні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв