ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу

В останнє подібний турнір проводився в Миколаєві 5 років тому
Depo.Миколаїв
25 квітня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
В Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу
В Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу

В суботу, 23 квітня, в Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу "Матчева зустріч спортивних зірок", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

У змаганнях взяли участь спортсмени збірної команди Білорусі, збірної тайських боксу та спортсмени збірної команди України з усіх регіонів. На турнірі визначали "Чемпіона України з кікбоксингу" в розділі К1 у ваговій категорії 75 кг.

Організаторами турніру виступили ВГО "Федерація кікбоксингу України "ВАКО", ГО  "Федерація кікбоксингу Миколаївської області" та майстер спорту України міжнародного класу - призер Чемпіонату світу 2015 Сергій Овсепян.
Головний суддя змагань Костянтин Деморецький.

Як повідомили організатори, останній раз подібний турнір проводився в Миколаєві 5 років тому.

"Організатори сьогоднішнього турніру переслідують благі цілі: перш за все, популяризацію і розвиток спорту в Миколаївській області, а також участь самих іменитих спортсменів збірної команди України з кікбоксингу в лоу-кік та К-1 в розділі ваговій категорії 75 кг з врученням пояса чемпіона", - повідомив ринг-анонсер перед початком поєдинків.

Перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, вітаючи спортсменів, підкреслив важливість проведення таких заходів.

"Час летить дуже швидко, і ми з вами сьогодні стоїмо на порозі 25-річчя Незалежної України, ще 2 роки тому говорили, що місто Миколаїв і Миколаївська область - це Росія, але зараз ми показали, що ми єдині і ми говоримо, що Миколаїв - це Україна. І ми вдячні організаторам, що вони повірили в нашу область і в нашу Україну і провели турнір у нас", - відмітив Микола Романчук.

Побажав успіхів спортсменам і Миколаївський голова Олександр Сєнкевич.

У бою за звання "Чемпіона України з кікбоксингу ВАКО" взяли участь МСУ (Чемпіон України з кікбоксингу, призер міжнародних турнірів з кікбоксингу) Дмитро Беднін з Нової Каховки і МСУ (Чемпіон України, призер міжнародних турнірів з кікбоксингу) Роман Яриш з Києва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв