У Миколаєві треба негайно заборонити продаж алкоголю після 22:00, - нардеп

Через резонансне ДТП з чотирма загиблими у Миколаєві пропонують обмежити продаж алкоголю
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві треба негайно заборонити продаж алкоголю після 22:00, - нардеп
У Миколаєві треба негайно заборонити продаж алкоголю після 22:00, - нардеп

Сьогодні, 15 вересня, у Миколаєві сталася чергова трагедія: п'яний водій ВМW збив насмерть чотирьох дорожників. Виявилось, що водій їхав з нічного клубу та намагався збрехати, що його автомобіль викрали, повідомляє Depo.Миколаїв

Дана подія викликала неабиякий резонанс, адже це не перше ДТП спричинене п'яними мажорами. Миколаївський нардеп Тарас Кремінь на своїй сторінці у "Фейсбуці" закликав до радикальних дій. Однією з них має бути заборона продажу алкоголю після 22:00: "Після низки страшних трагедій з оскаженілими до безмежжя мажорами в Миколаєві треба негайно заборонити продаж алкоголю після 22:00 та посилити патрулювання громадських закладів як органами патрульної поліції, так і добровільними формуваннями правопорядку". 

Крім того нардеп пропонує збільшити фінансування програм, націлених на попередження подібних злочинів: "Вважаю за доцільне публічно звернутися до міського голови Олександра Сєнкевича зробити з цього приводу все від нього залежне: збільшення коштів на відповідні міські програми - це одне, але головне - превентивний план боротьби проти аналогічних злочинів. Переконаний, що в нинішніх умовах із підвищеним рівнем терористичних загроз з боку російських окупантів, які продовжують гібридну війну проти України, треба бути максимально мобілізованим та згуртованими". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: ДТП, Миколаїв