В Коблево троє в балаклавах підпалили нічний клуб

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст.194 КК України "Умисне знищення або пошкодження майна"
Depo.Миколаїв
12 серпня 2016 11:27
ФОТО: depo.ua
В Коблево троє в балаклавах підпалили нічний клуб
В Коблево троє в балаклавах підпалили нічний клуб

Працівники поліції розпочали кримінальне провадження. Встановлюються винні особи та причина займання, очікуються результати відповідних експертиз, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

В Коблево троє в балаклавах підпалили нічний клуб - фото 1

Інформація про те, що горить фасад нічного клубу в зоні відпочинку с. Коблеве Березанського району Миколаївської області надійшла до поліції близько 05:30 11 серпня. Про подію повідомив директор закладу. Пожежа була ліквідована.

За повідомленням ЗМІ, підпал вчинили троє молодчиків в балаклавах, віком від 16 до 25 років. Вони пробралися до медіа-панелі, розташованої біля входу в клуб"Аква" і, обливши екран з двох ємностей бензином, підпалили його. На думку власника клубу, а також деяких директорів баз відпочинку, це злочин скоєно з помсти, в корисливих цілях, щоб методом залякування позбутися конкурентів, які чесно ведуть свій бізнес. 

Слідчим відділенням Березанського відділу поліції Очаківського ВП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст.194 КК України "Умисне знищення або пошкодження майна", що карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв