ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дитсадках Миколаєва можуть легалізувати побори

Батькам пропонують створити благодійні фонди та слідкувати за витратою коштів
Depo.Миколаїв
5 лютого 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
У дитсадках Миколаєва можуть легалізувати побори
У дитсадках Миколаєва можуть легалізувати побори

У Миколаєві завідуючим дитячих садків пропонують зареєструвати благодійний фонд і легалізувати весь процес збору і витрачання "благодійних внесків". Такою пропозицією член робочої групи моніторингу роботи дитсадків і шкіл Юлія Гречка поділилась на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

На її думку, готовність створити фонди - це лакмус на чесність. Хто з завідуючих і директорів погодиться на це, повністю передасть весь процес збору і витрачання внесків батькам, ті ніколи не крали з них, а чесно збирали на потреби закладів.

"Нормальні керівники страждають також від випрошування грошей, від збирання їх готівкою, розуміючи, що це незаконно і небезпечно. Готую навчання для батьківських комітетів, будемо проводити збори і роз'яснювати їм, як все робити по закону", - зауважила Гречка.

Крім того, член робочої групи зауважила, що наразі відкритим залишається питання по внескам під час вступу до ДНЗ та школи. Вона зазначила, в Миколаєві є заклади, в яких гроші допомагають пересунутися вище по черзі і потрапитив групу чи школу, а є заклади, в яких без цього "внеску" в садок потрапити неможливо.

"Якщо ваші діти вже не ходять в садок, але свого часу колись вимагали кошти при вступі, прошу пишіть на нашу робочу групу, час розбиратися з корупціонерами", - звернулась до небайдужих миколаївців Юлія Гречка.

В дитсадках Миколаєва можуть легалізувати "побори"  - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв