В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки

Десантники, афганці, представники міської влади поклали квіти до меморіального комплексу на честь 68 десантників загону К. Ольшанського
Depo.Миколаїв
2 серпня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам
В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки

Сьогодні, 2 серпня, в Миколаєві відзначають День високомобільних десантних військ України. Десантники, афганці, представники міської влади поклали квіти до меморіального комплексу на честь 68 десантників загону К. Ольшанського, потім по пішохідному мосту перейшли в парк "Перемоги" і вшанували пам'ять десантників, які загинули в Афганістані, біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Хода з покладанням квітів символізувала єдність поколінь, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки - фото 1

О 8:00 відбувся урочистий мітинг біля пам'ятника загиблим десантникам біля військової частини 79-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України в мкрн. "Соляні". Кілька сотень десантників, волонтерів, просто городян прийшли вшанувати пам'ять бійців 79-ки, які не повернулися із зони АТО.

В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки - фото 2

Присутніх привітав з днем ВДВ десантник Юрій Степанець, який зараз обіймає посаду заступника міського голови, побажавши мирного неба: "Всі, хто тут стоїть, розуміють якою ціною дістається цей мир. Ми завжди будемо пам'ятати тих хлопців, які полягли на полі бою, прошу вас не забувати про їх подвиг. Мені часто кажуть, за що ви проливали там кров, війна братовбивча, який уряд ви захищаєте? Ми всі прекрасно знаємо, за що воювали і воюємо - за мир в нашому будинку, за те, щоб наші жінки і діти не ховалися в підвалах".

В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки - фото 3

Настоятель храму Святої рівноапостольної Ніни протоієрей Валерій провів поминальну літію за убієнним бійцям 79-ї аеромобільної. Після цього миколаївці поклали квіти до пам'ятника загиблим десантникам.

В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки - фото 4

"79-я бригада нероздільно пов'язана з Миколаєвом. День ВДВ для миколаївців завжди був святом. Через події, які відбуваються на сході нашої країни, це свято зі сльозами на очах. Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув і під час Другої світової війни, і під час воєн, які відбувалися за межами нашої країни, героїв-афганців, десантників 79-ї бригади. Дуже сподіваюся, що наступне свято ВДВ ми відсвяткуємо в мирній, щасливій Україні", - сказав мер Олександр Сєнкевич.

В День ВДВ у Миколаєві вшанували пам'ять загиблих бійців 79-ки - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв