ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Управління освіти порадило миколаївцям утриматися від пишних випускних

На думку віце-мера, керівники шкіл мають зупиняти занадто активні батьківські комітети
Depo.Миколаїв
19 травня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Управління освіти порадило миколаївцям утриматися від пишних випускних
Управління освіти порадило миколаївцям утриматися від пишних випускних

В управлінні освіти під час апаратної наради обговорили тему випускних свят в школах і дитячих садах. Основною думкою стало те, що свято у випускний дітям потрібне, але без гіркого присмаку для їх батьків. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

"Зараз триває підготовка до випускних вечорів. Стало модним: у дитячому садку - випуск, в 4 класі - випуск, в 9 класі - випуск, в 11 класі - випуск. Зрозуміло, що жоден захід без грошей не проводиться, але, напевно, треба стримати бажання, і для цього є керівник установи", - сказала начальник управління освіти Ганна Деркач.

Вона додала, що можливості у батьків різні, одні можуть собі дозволити, а інші не хочуть, щоб їх дитина на тлі інших виглядала гірше, тому тягнуться, а якщо не можуть дотягнутися, то дзвонять в управління і скаржаться. Тому, на думку, очільниці управління, від пишних випускних треба відходити: "Не потрібні ці зачіски за 150 грн, не потрібні ці бальні сукні!", - сказала Деркач.

Євген Шевченко підтримав начальника управління освіти: "Однозначно, свято має бути святом і для дітей, і для батьків. І ініціатива повинна виходити тільки від батьків. А керівник установи повинен зупиняти занадто активні батьківські комітети". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв