ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Миколаєва "виросли" незаконні гаражі на газопроводі

Депутати мають розібратися з незаконни будівництвом
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва "виросли" незаконні гаражі на газопроводі
У центрі Миколаєва "виросли" незаконні гаражі на газопроводі

Депутатам земельної комісії доручили розібратися з незаконними гаражами, які будує підприємець по вул. Потьомкінській на розі з 1-ю Слобідською. Питання підняла під час сьогоднішнього засідання сесії голова Миколаївського представництва громадської організації "Самопоміч" Юлія Міскевич. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Місцеві жителі поскаржилися, що за вказною адресою вдеться незаконне будівництво гаражів прямо на лініях газопроводу та каналізації. Люди цим стурбовані та звернулися по допомогу. Як стало відомо, земля була відведена незаконно: "Запитавши в Миколаївській міськраді всі необхідні документи ми переконалися в правоті людей, що будівництво незаконне. Більш того, земля була виділена з порушеннями земельного Кодексу України, а саме порушена процедура торгів", - сказала Міскевич.

Міськрада минулої каденції у листопаді 2014 року видала дозвіл на складання проекту землеустрою фізичній особі підприємцю Віктору Крилову. Йому відвели земельну ділянку загальною площею 670 кв м в оренду для будівництва та подальшого обслуговування логістичного центру з автостоянкою по вул. Потьомкінські кут вул. 1-а Слобідська. За словами Міскевич, відповідно до Кодексу України передача земельних ділянок, які є власністю держави або комунальною власністю здійснюється за результатами проведення торгів.

"Земельні торги щодо продажу права на оренду зазначеної ділянки не проводилися. Таким чином, прийняття рішення про надання дозволу для проекту землеустрою на передачу в оренду ФОП Крилову землі на розміщення стоянки без проведення торгів законодавством не передбачено", - додала вона. 

Поліція вже завела справу за цим фактом, а Державна архітектурно-будівельна інспекція скасувала реєстрацію декларації про початок виконання будівництва робіт. Міскевич запропонувала створити депутатську контрольну комісію і звернутися до суду з позовом про розірвання договору оренди з ФОП Криловим і демонтувати споруди. Мер Олександр Сєнкевич запропонував для початку провести виїзне засідання земельної комісії та озвучив відповідне доручення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв