У центрі Миколаєва "проросла" нова будка

"Будку" встановили вже після введення мораторію на демонтаж, умовою якого було знесення всіх нових незаконних кіосків
Depo.Миколаїв
10 червня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва "проросла" нова будка
У центрі Миколаєва "проросла" нова будка

У Миколаєві на вулиці 3-й Слобідській неподалік від піцерії "Челентано" з'явилася чергова "будка". Ще минулого тижня її не було. Про це Depo.Миколаїв повідомили читатчі.

Миколаївці повідомили, що "будка" вирісла буквально днями. Слід додати, що 2 червня після пікету під міськрадою "подзвонишників", мер Олександр Сєнкевич наклав на місяць мораторій на демонтаж, щоб за цей час розробити схему розміщення тимчасових споруд. Умовою мораторію було те, що всі нові незаконні будки, встановлені з 2 червня, демонтують. 

У центрі Миколаєва вирісла нова "будка"

Зазначимо, що зупинки на 3-й Слобідській з обох боків проспекту Центрального є одним з найбільших скупчень "подзвонишок" та інших будок. Вчора, 9 червня, адміністрація Центрального району за участю представників філії ПАТ "Миколаївобленерго" відключили від електромережі сім незаконно розміщених пересувних тимчасових споруд по пр. Центральному, ріг вул. 3-ї Слобідської.

Нагадаємо, що вчора депутати Миколаївської міськради дали "добро" на розробку схеми тимчасових споруд. Розпочнуть її розробку з проспекта Центрального.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв