ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Миколаєва відрили "стародавню" зливову каналізацію, закатану дорожниками

Ремонт доріг застопорився через те, що всі зливові стокі, приховані під асфальтом, потрібно відновити
Depo.Миколаїв
23 квітня 2016 10:21
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва відрили "стародавню" зливову каналізацію, закатану дорожниками
У центрі Миколаєва відрили "стародавню" зливову каналізацію, закатану дорожниками

Ремонт доріг на проспекті Центральному в Миколаєві нарешті почали. Доржники зняли шари асфальту, а ось новий поки не поклали. Городяни почали обговорювати, чому застопорився ремонт. Департамент ЖКГ дав офіційне пояснення на сайті міськради. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначається, що дороги ремонтують і вдень, і вночі. Але через дощі у Миколаєві роботи "поставили на паузу", щоб не "закопувати" гроші та асфальт в калюжі.

Та крім того, знайшовся більш цікавий факт. У департаменті ЖКГ визнали, що під шарами асфальту були закатані зливові стоки. Слід зазначити, що вони припадали на район "Дормашини" - місце, де під час дощів утворються величезна калюжа, у якій не раз застрягали легковики та мікроавтобуси. Крім того, воно "славиться" постійним смородом, навіть коли немає дощів. Пояснення цьому знайшлося елементарне - зливову каналізацію мало того, що вчасно не чистили, ще й "закатали" під асфальт.

"На проспекті Центральному після глибокого фрезерування виявилися решітки і колодязі зливової каналізації, яку при попередніх ремонтах "закатали в асфальт". Це як раз в районі вул. Садової, на кварталі між вул.Інженерною і вул. Громадянською, які є найнижчим місцем центру міста і куди під час дощу стікається основна маса дощової води. Тому буде потрібен якийсь час для відновлення цих "знахідок", зате ремонт дійсно стане якісним", - йдеться в повідомленні департаменту ЖКГ.

Слід зазначити, що на початку квітня - ще до старту ремонту проспекту - в інтерв'ю місцевому виданню "Мой город" очільник департаменту ЖКГ Андрій Палько заявляв, що "закатані" зливові стоки були поодинокими та їх вже знайшли.

"Там, де були "закатані", ми їх розкрили, може десь якісь поодинокі випадки були. Були і по проспекту Центральному, були і на Скороходова (Кузнецькій), були і на Чигрина (Прикордонної), і на проспекті Богоявленському, і на Херсонському шосе. У процесі виконання робіт допустили помилки: "закатали" десь і колодязі, десь і ливневки. Потім за схемами пройшлися "ЕЛУ автодоріг"і там, де повинні бити ливневки, їх розкрили. Після сходу снігу, який масово випав взимку, проблем зі стоячою водою і тим, що вона не йшла з вулиць міста, не було. Роботи ці проведені були до весни", - сказав Палько.

Поки дорожники відновлюють зливові стокі, які постаралися приховати їхні "добросовісні" колеги. А миколаївцям рекомендують об'їжджати ділянки проспекту Центрального паралельними вулицями.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв