У центрі Миколаєва чоловік погрожував пістолетом двом дівчатам

Батько дівчат, що сидів у машині поруч, наїхав на зловмисника, але той намагався заховатися у таксі
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua
У центрі Миколаєва чоловік погрожував пістолетом двом дівчатам
У центрі Миколаєва чоловік погрожував пістолетом двом дівчатам

Сьогодні вранці, 29 липня, в центрі Миколаєва, на перетині вулиці Соборної і проспекту Центрального двоє молодих чоловіків з пістолетом напали на двох дівчат. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Новости Н.

У центрі Миколаєві чоловік направив пістолет на двох дівчат

За словами очевидців і учасників цього трилера, батько висадив двох своїх дочок з автомобіля біля обмінного пункту на розі Соборної та проспекту. Коли дівчата вийшли з обмінника, вони несподівано побачили спрямований на них пістолет і хлопця, який, за їхніми словами, вимовив фразу "Я вас зараз завалю!". Від страху дівчата закричали, у однієї з них підкосилися ноги і вона впала на асфальт.

Батько, що сидів в авто, побачивши, що відбувається, миттєво запустив двигун, в'їхав на тротуар і збив людину, яка загрожувала пістолетом його дочкам. Нападник перелетів через капот автомобіля, впустив пістолет і впав на асфальт. Однак, швидко піднявся, сів в таксі, що стояло поряд (як з'ясувалося пізніше, саме на цьому таксі нападники і приїхали до місця події) і закричав "Поїхали!". Втім, очманілий від подій таксист нікуди їхати не збирався: він витягнув ключі із замка запалювання і вискочив з автомобіля.

У центрі Миколаєві чоловік направив пістолет на двох дівчат

У центрі Миколаєві чоловік направив пістолет на двох дівчат

Батько дівчини, побачивши, що нападник намагається сховатися, підбіг до таксі і почав витягувати нападника. На допомогу йому прийшли перехожі. Разом вони витягли хлопця з автомобіля, поклали на асфальт і злегка попинали - в повчальних, так би мовити, цілях. Дісталося і його товаришеві, який також намагався сісти в таксі. Після цього викликали поліцію.

Поліцейські наділи наручники на обох нападників. Як з'ясувалося, обидва були п'яні. Той, який був з пістолетом, назвався Олександром. Він повідомив, що направив зброю на дівчат, тому що ті "некрасиво себе вели". А пістолет - звичайний пневматик, зроблений "під Макаров". Батько Олександра, який прийшов незабаром, розповів кореспонденту, що син у нього хороший "тільки нервовий". Протягом останнього року він працював в Польщі, звідки повернувся місяць тому.

Сам нападник так розповідає свою версію подій:

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв