У трьох парках Миколаєва обіцяють встановити нове освітлення

До кінця року Департамент ЖКГ планує облаштувати 72 світильники
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
У трьох парках Миколаєва обіцяють встановити нове освітлення
У трьох парках Миколаєва обіцяють встановити нове освітлення

В цьому році будуть профінансовані роботи зі встановлення освітлення в трьох парках та скверах Миколаєва. Про це Depo.Миколаїв повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства.

Зазначається, що більшість миколаївських парків і скверів мають давню історію та слугують місцями для відпочинку, але застаріле освітлення там створює враження занедбаності і запустіння. Також повноцінне освітлення - це питання безпеки і зручності відвідувачів. Тому за пропозицією Департаменту ЖКГ у 2016 році профінансують роботи встановлення освітлення на трьох об'єктах рекреаційної зони Миколаєва.

Так, у парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва "Аркасовський сквер", розташованому по вул. Пушкінській кут вул. Адміральської, передбачено встановлення 30 опор для світильників на суму 1,3 млн.

На сквер ім. В. М. Чорновола, кут вул. Велика Морська і Нікольска, планують витратити 460 тисяч 918 гривень. Проектом передбачено облаштування дев'яти опор для світильників та шести прожекторів.

А ось у парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва "Юних героїв", що по вул. Адмірала Макарова, запланували встановити 33 світильники. Вартість проекту оцінили в 1,4 млн грн.

У трьох парках Миколаєва обіцяють встановити нове освітлення

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві перегін в Корабельному районі освітлять LED-лампами.

Крім того, встановили сучасне освітлення на пішохідних переходах по пр. Центральному і 1-й та 2-й Слобідській, вул. Водопроводній та біля обласної лікарні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв