У прокуратурі заявили, що "перевертні" в погонах "злили" інформацію у справі "Мультика"

За словами Дунаса, вимушені були звертатися до Центрального апарату поліції, СБУ та Генпрокуратури з приводу "перевертнів"
Depo.Миколаїв
3 листопада 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
У прокуратурі заявили, що "перевертні" в погонах "злили" інформацію у справі "Мультика"
У прокуратурі заявили, що "перевертні" в погонах "злили" інформацію у справі "Мультика"

У Миколаївській прокуратурі зізналися, що у них стався витік інформації щодо розвідуванні справи відомого бізнесмена Михайла Титова, відомого у кримінальному світі як "Мультик". Про це на брифінгу повідомив прокурор Миколаївської області Тарас Дунас сьогодні, 3 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НикВести".

Прокурор зазначив, що витік стався через так званих перевертнів у погонах: "Через це нам довелося заручитися підтримкою Центрального апарату по лінії поліції і СБУ, а також Генеральної прокуратури України, щоб викорінити це явище. Я очікую результат після цього", - сподівається Дунас.

При цьому він не назвав термін, до якого очікує отримати якийсь результат. Він зазначив, що всі матеріали спочатку потрібно "легалізувати", а потім він дасть їм правову оцінку з усіма витікаючими наслідками.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Миколаївщиною неофіційно управляє кримінальний авторитет.

Крім того бізнесмен, у вузьких колах більш відомий як кримінальний авторитет "Мультик", проспонсорував виготовлення скульптури "Хлопчика з бичками та котом", який має з'явитися на Нижньому БАМі

Замішаний він був і у скандальній ситуації у обласній раді. Так, депутат Миколаївської обласної ради від партії "Блок Петра Порошенка" Федір Барна погодив своє особисте голосування і голосування всієї фракції "БПП" за надання гірничого відводу ТОВ "Південний кар'єр" для розробки родовища пісків "Вознесенське - 1" саме з "Мультиком".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв