У порту Миколаєва не пропустили через кордон вісім громадян М'янми

Іноземна держава не ратифікувала конвенцію про посвідчення моряка, тому прикордонники відмовили в перетині
Depo.Миколаїв
2 листопада 2016 14:49
ФОТО: depo.ua
У порту Миколаєва не пропустили через кордон вісім громадян М
У порту Миколаєва не пропустили через кордон вісім громадян М'янми

За десять місяців цього року прикордонники Херсонського загону через державний кордон та адмінмежу оформили більше 1 млн громадян, серед них 53 тисячі іноземців. Проте "відзначилися" під час пропуску і у Миколаївському порту. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Херсонського прикордонного загону.

Переважна більшість пропускних операцій здійснена через адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим в контрольних пунктах "Каланчак" та "Чаплинка" в обох напрямках. Це майже 930 тисяч осіб, що на 600 тисяч менше ніж минулого року.

Проте є і випадки, коли прикордонники вимушені відмовити громадянам в перетині державного кордону чи адміністративної межі. Таких цього року було майже 1500, з них 93% стосувалася іноземних громадян. "Основною причиною не пропуску громадян України є відсутність належно оформлених документів на виїзд дітей. А ось іноземцям прикордонники відмовляли в пропуску, здебільше, через відсутність спецдозволів, невиконання міграційного законодавства та відсутність візи", - повідомляють прикордонники.

Найбільше відмов у пропуску прикордонники Херсонського загону винесли в морських пунктах пропуску. Ось і сьогодні в одному з Миколаївських портів не пропустили вісім громадян М'янми, оскільки їхня держава не ратифікувала конвенцію про посвідчення особи моряка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв