У Новій Одесі зливають фекалії у Південний Буг: влада не реагує

Місцеві жителі скаржаться, що річку забруднюють побутові відходи, а також відпрацювання маслозаводу
Depo.Миколаїв
1 серпня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
У Новій Одесі зливають фекалії у Південний Буг: влада не реагує
У Новій Одесі зливають фекалії у Південний Буг: влада не реагує

Жителі Нової Одеси, де зафіксували спалах африканської чуми свиней, нарікають на ще одну проблему, яка заважає людям жити вже майже три роки. Міські очисні споруди працюють "в холосту", а всі відходи і фекалії прямо спускають в Південний Буг. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на інтернет-видання "Мой город".

За словами жителів Нової Одеси, міські очисні споруди не відповідають своїм призначенням. Неочищену воду з фекаліями зливають прямо в Південний Буг по саморобній канаві. Люди змушені ходити по відходам ногами, оскільки в тому місці немає жодного пішохідного моста.

"Очисні споруди не чистять цю воду. Все тече прямо в Південний Буг. Канаву протягнули прямо в річку, там брудно, там смердить, люди ходять по тим фекаліям ногами, тому що немає жодного містка", - розповідає місцева мешканка.

Люди зазначають, що вже зверталися до влади по допомогу, але поки отримували у відповідь лише обіцянки. При цьому сморід і фекалії під ногами люди терплять вже третій рік. "Ми терпимо це вже три роки. Писали скарги, зверталися до депутатів, але ніхто нічого не робить. Обіцяють: зробимо, зробимо... і нічого. Вода затхла, чорна, смердюча, і це все тече прямо в Буг, тому і палички (кишкові, - ред.) там і все підряд", - нарікають мешканці.

З'ясувалося, що річку забруднюють не тільки побутові відходи, а й відпрацювання з маслозаводу і "рибколгоспу". "Зливає маслозавод, рибколгосп, зливається каналізація з усіх будинків, але ніхто нічого не робить. Адже очисні призначені тільки для каналізації з приватних домоволодінь, а насправді зливають все. До них туди по 17 машин в день приїжджають і зливають фекалії в відстійники, але нічого не робиться", - кажуть місцеві жителі.

Нагадаємо, що через спалах африканської чуми свиней відсьогодні, 1 серпня, встановлено чотири карантинні пости.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв