ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Москві під "Боже, царя храни" відкрили пам'ятник Жириновському

Політик отримав триметровий подарунок до майбутнього 70-річчя
Depo.Миколаїв
11 квітня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua
У Москві під "Боже, царя храни" відкрили пам
У Москві під "Боже, царя храни" відкрили пам'ятник Жириновському

На Росії лідер ЛДПР Володимир Жириновський отримав триметровий подарунок до майбутнього 70-річчя.  Зураб Церетелі подарував одіозному росіянину бронзову статую,повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Комсомольську правду".

"Любіть, дівчата, хлопців-романтиків!" - виспівували в понеділок опівдні в центрі Москви. Хто не знає, саме так ще розшифровується ЛДПР. У 1-му Басманному провулку, де у ліберал-демократів центральний апарат партії і Інститут світових цивілізацій (там Володимир Жириновський ректор), при великому скупченні партійців і роззяв відкрили скульптуру - триметровий вождь ЛДПР в бронзі. 

"Це образ людини, яка любить Росію і крокує правильним шляхом", - барвисто, по-кавказьки, почав спіч Зураб Церетелі, підхоплюючи один край сукна, що  закривав творіння. Жириновський смикнув за другий, і тут пролунав уже чоловічий хор ЛДПР з несподіваною композицією: "Боже, царя храни!".

"Справи ЛДПР, відлиті в бронзі!" - захоплено видав Жириновський після ретельного огляду самого себе. " Ніколи не думав про скульптуру в мою честь. А наразі 11 квітня запам'ятається людству цією церемонією. Так, люди хочуть свята!".

Далі з'ясувалося, що прийдешнє торжество (25 квітня йому буде 70, з цієї нагоди буде гульня в Манежі, але без краплі алкоголю) ювіляру вже зіпсували. Жириновський ну дуже розраховував, що в цей день буде оголошений запуск першої ракети-носія з нового космодрому "Східний", пропонував написати на корпусі "ВВЖ-70", і тут таке розчарування!

"Віце-прем'єр Рогозін переніс запуск на середу, 27-го. На зло, напевно. Вимагатиму його відставки", - жартівливо побурчав Жириновський і висунув нову вимогу. Уже до ООН. " Всіх пробачити! Загальну амністію! Опублікувати всі архіви, закрити всі справи і все почати з нуля, наприклад, з 1 січня 2020 року".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв