ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міськраді Миколаєва побільшає чиновників

Рішення збільшити кількість працівників в деяких департаментах пов'язане з великим навантаженням на них

Depo.Миколаїв
12 липня 2018 13:46
ФОТО: depo.ua

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич планує внести зміни в структуру міської ради та збільшити кількість чиновників у виконавчому комітеті, передає Depo.Миколаїв із посиланням на "Новости-N".

За словами мера, рішення збільшити кількість працівників в деяких департаментах пов'язане з великим навантаженням на них. Зокрема, планується збільшення штату в Центрі надання адміністративних послуг.

"Найближчим часом я буду ініціювати внесення змін до структури (міськради - ред.), в тому числі і в штатну чисельність деяких департаментів.

Зокрема, департаменту надання адміністративних послуг. Бачите, у нас є нарікання на роботу. На жаль, після доповнення нам повноважень, кількість працівників необхідно збільшити, децентралізація це не просто додаткові гроші. Це додаткові зобов'язання і ці зобов'язання повинен хтось виконувати. Отже Дмитру Анатолійовичу (директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв. - ред.), не вистачає робочих одиниць і приміщень. Сьогодні йде розмова про те, щоб віддати йому 163 кабінет", - повідомив Сєнкевич.

Джерело фото: mkrada.gov.ua

Нагадаємо, що раніше на сесії миколаївські депутати проігнорували "земельні питання".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook