У Миколаєві стало відомо, хто вивозитиме сміття у всіх районах

Перевізники відтепер мають мити сміттієві баки та утримувати контейнерні майдачики
Depo.Миколаїв
7 червня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві стало відомо, хто вивозитиме сміття у всіх районах
У Миколаєві стало відомо, хто вивозитиме сміття у всіх районах

Вчора, 6 червня, відбулося заключне засідання конкурсної комісії з визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів. Конкурс провели ходив у декілька етапів. Під час обговорення виникали і спірні питання, які вирішувалися голосуванням та приймалися більшістю голосів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-служби міськради.

Крім стандартних вимог до претендентів, конкурсна документація була доповнена ще декількома вимогами до перевізника, які мають забезпечити більш якісною послугою городян. По-перше, перевізник повинен мити не тільки спецтехніку, але й контейнери. По-друге, утримувати в чистоті та порядку контейнерні майданчики, особливо в районах приватного сектору, де немає експлуатаційних підприємств або ОСББ. Відтепер це обов'язок надавача послуг з перевезення. Крім того, прибирання залишків сміття після завантаження контейнеру або у разі відхилення від графіку, теж стане турботою перевізника. Всі претенденти погодилися з цими вимогами і відтепер у переможців назад дороги немає.

У результаті знайомства з технічною базою та інвестиційними проектами підприємств-конкурсантів члени конкурсної комісії за сумою балів вирішили визнати переможцем конкурсу: по Центральному району з різницею у два бали ТОВ "Валан", по Інгульському району з результатом 1307 балів – КП "Миколаївкомунтранс"; по Заводському району з результатом 1328 балів також КП "Миколаївкомунтранс"; по Корабельному району з результатом 1368 балів - КП "Обрій ДКП".

Також комісія прийняла рішення укласти договори на п'ять років. Результати конкурсу будуть затверджені рішенням виконкому. Відповідно до Закону України "Про відходи" виконавець послуг має охопити договірними відносинами всі джерела утворення ТПВ у районі.

Контроль за виконанням умов договору будуть здійснювати не тільки адміністрації районів, департамент ЖКГ, а й громадські активісти. У найближчий час вирішать питання щодо закріплення за кожним перевізником контейнерного парку. На кожному контейнері планується зазначити назву підприємства перевізника та телефон абонентського відділу, який повинен буде реагувати на скарги та звернення своїх споживачів.

Конкурсна комісія - чинний орган на постійній основі, тому протягом всього терміну договору буде здійснюватися періодичний контроль за зобов'язаннями переможців покращувати якість послуги і знижувати її вартість за рахунок впровадження роздільного збору сміття та інших інвестиційних проектів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв