У Миколєві бюджетні гроші витратять на систему водовідведення Турецького фонтану

Якщо кошти залишаться, їх збираються направити на реконструцію меморіалу біля некрополю
Depo.Миколаїв
11 серпня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
У Миколєві бюджетні гроші витратять на систему водовідведення Турецького фонтану
У Миколєві бюджетні гроші витратять на систему водовідведення Турецького фонтану

Останніми днями довкола ремонту Турецького фонтану розпочалися дискусії, хто ж все таки його фінансує. Два бізнесмени заявили, що гроші надають вони. Проте виявилося, з бюджету також виділяють кошти. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, спочатку з'явилася інформація у ЗМІ про те, що нібито реконструкцію фонтану фінансує одіозний миколаївський бізнесмен Алік Пеліпас. Мер це твердження спростував. Потім стало відомо, що фонтан ремонтує фірма "Техстрой 99". Проте у проекті рішень змін до бюджету, які сьогодні успішно ухвалили на сесії міськради, на той самий фонтан було передбачено 300 тисяч гривень.

На сесії "опоблоківці" вимагали від мера внести ясність у це питання та гроші переключити на реконструкцію меморіалу біля старого кладовища. За словами Олександра Сєнкевича, гроші з бюджету планували виділити ще два місяці тому. Три тижні тому до нього звернувся підприємець, який зажадав взяти витрати на реконструкцію Турецького фонтану на себе як подарунок місту. Тому гроші з бюджету витратять на систему водовідведення. Вода з джерела, яка там протікала, була перекрита, тому "тягнути" систему з Центрального стадіону та вивести в річку.

В результаті вирішили гроші, які залишаться від фонтану, направити на проект реконструкції меморіалу чи розробки проектної документації.

Нагадаємо, що Турецький фонтан у Яхт-клубі почали реконструювати у липні. Днями там знайшли монету XVIII століття.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв