У Миколаївському зоопарку захворіло дитинча сніжного барса

Через хворобу тварини миколаївці запідозрили отруєння: у зоопарку перевіряють причину недуги
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському зоопарку захворіло дитинча сніжного барса
У Миколаївському зоопарку захворіло дитинча сніжного барса

У мережі миколаївці здійняли паніку через хворобу маленького сніжного барса у Миколаївському зоопарку, запідозривши отруєння. Як стало відомо, приводів для хвилювання немає. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Олег Бондаренко у "Фейсбуці" написав, що у зоопарку отруїли дитинача барса. Нагадуючи нещоднавнє отруєння його батька - тварину не вдалося врятувати - миколаївець подумав, що історія повторилася. Емоцій додало ще й те, що працівники зоопарку, які прониклися хворобою маленької тварини, дуже хвилювалися. 

Директор зоопарку Володимир Топчий у "Фейсбуці" повідомив, що приводу для паніки немає. Дитинча справді налякало співробітників. "Йому було погано, відкрилася блювота, з'явилася хиткість в рухах. Малюка забрали в ветлікарню зоопарку, прокапали, зробили інші маніпуляції. Завдяки оперативним діям сьогодні Мургаб відчуває себе нормально, активний і їсть. Залишається під наглядом ветлікарів і проходить симптоматичне лікування", - написав Топчий.

Причину хвороби барса з'ясовують ветеринари зоопарку. Нагадуючи, що барса та пуму отруїли щурячою отрутою, і через це могли бути побоювання, директор акцентує: щурів у зоопарку не труять: "Взяли кров для аналізу. І ще, щурів в зоопарку ми не труїмо. Для боротьби з ними є і інші способи", - зазначив Топчий.

Але миколаївець, який здійняв паніку, акцентував увагу на важливому моменті: у зоопарку необхідне відеоспостережння.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв