У Миколаївському спецпорту «кришують» капітанів суден, що забруднюють лиман

Екоінспекція зафіксувала наявність величезної кількості забруднюючих речовин, які плавали на поверхні води поруч з бортами суден
Depo.Миколаїв
6 серпня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському спецпорту «кришують» капітанів суден, що забруднюють лиман
У Миколаївському спецпорту «кришують» капітанів суден, що забруднюють лиман

В четвер, 4 серпня, в спеціальному порту "Октябрськ" екологічна інспекція, проводячи щоденні огляди території та акваторії Бузького лиману, встановила і зафіксувала на фото і відео наявність величезної кількості забруднюючих речовин невідомого походження, які плавали на поверхні води поруч з бортами суден, що стоять в спецпорту під завантаження, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Так, діючи відповідно до інструкцій, екоінспектором були відібрані проби в місцях забруднення. Причому при всіх діях екоінспекторів були присутні представники порту: "Весь процес як візуального контролю, так і відбору проб зафіксовано відеозйомкою. Згідно з результатами досліджень води Бузького лиману, відібраної в місцях виявлених забруднень, державною лабораторією у всіх пробах виявлено перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин".

Про всі негативні результати лабораторних аналізів, а також про необхідність проведення розслідування виявлених забруднень, з метою встановлення джерел забруднень, екоінспектори поінформували керівництво спецпорт "Октябрьск", агентів суден (представляють інтереси судна), а також прикордонників.

"І тут почалося найцікавіше. Найімовірніше "повирішувати" з капітанами суден, у бортів яких були виявлені забруднення, свої фінансові проблеми, керівним складом порту і представниками агентської організації, швидше за все, в якості допомоги екологічної інспекції в розслідуванні фактів забруднень акваторії Бузького лиману, було складено акт про те, що ніяких забруднень взагалі не існує. Про те, що була проведена відеофіксація всього, що відбувається всім наплювати", - сказало джерело в екоіспекціі.

Причому, в зв'язку з тим, що забруднень немає, екологічну інспекцію не пустили на судна, біля бортів яких знаходилися забруднюючі речовини, і, як наслідок, саме вони потрапляють під підозру про скидання забруднюючих речовин в Бузький лиман.

Крім того, представники екоінспекції надали відеозаписи і документи, в яких за прізвищами вказані всі дійові особи, що діє в спецпорту "Октябрьск", а також факти, що говорять про реальний стан вод Бузького лиману.

Далі пропонуємо ознайомиться з відеоматеріалами, на яких видно як проводилася фіксація всього, що відбувається.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв