У Миколаївському облздраві відхрестилися від вимагання грошей з АТОшників

Відповідно до заяви прес-секретаря управління, у військових ніхто не просив "благодійного внеску"
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському облздраві відхрестилися від вимагання грошей з АТОшників
У Миколаївському облздраві відхрестилися від вимагання грошей з АТОшників

У Миколаївському облздраві відхрестились від вимагання грошей за проходження електроміографія з АТОшників. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив прес-секретар управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев, повідомляє Depo.Миколаїв.

Розголосу даному інциденту надав активіст Дмитро Рябченко, що звинуватив лікаря-невролога Нікуліна у вимаганні грошей. В облздраві ситуацію пояснили так: "21.09.2016 двоє учасників АТО звернулись до консультативної поліклініки Миколаївської обласної лікарні з проханням провести дослідження електроміографія. При собі вони мали направлення з військової частини до госпіталю ветеранів війни. Лікар-невролог Нікулін В.С. попередив вищезгаданих осіб про те, що даний вид обстеження має експертне значення для встановлення ступеню пошкодження та порушення функцій м’язової системи та згідно з нормативними актами Міноборони може проводитись лише за направленням ВЛК в визначених закладах. Так як направлення у учасників АТО було до госпіталю ветеранів війни лікар-невролог відмовив їм у проведенні даного обстеження. Як свідчить з пояснень лікаря проведення даної процедури за кошти пацієнтів він не пропонував". 

Також Багрянцев додав: "Керівництво обласної лікарні повідомило, що з 30.09.2016 дію договору про співпрацю з Благодійним фондом "Трансплантація органів" припинено, пацієнти які бажають внести благодійні кошти на рахунок лікарні вносять їх безпосередньо до каси закладу або на його розрахунковий рахунок". 

Даний коментар облзраву обурив активіста "Медичного контролю" Рябченко, адже фактично лікарі заявили, що АТОшники, які воювали під Саур-Могилою брешуть про вимагання грошей. Тим не менш, на відео військові чітко називають прізвище лікаря, який просив у них "благодійний внесок". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв