У Миколаївському морпорту десять працівників порушують антикорупційне закондавство

Після службової перевірки стало відомо про факти реального та потенційного конфліктів інтересів
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському морпорту десять працівників порушують антикорупційне закондавство
У Миколаївському морпорту десять працівників порушують антикорупційне закондавство

Після обушків ГПУ у Миколаївському морпорту на сайті Адміністрації морських портів України з'явилася новина про те, що у філії регулярно проводяться профілактичні заходи із запобігання та виявлення корупції. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Згідно з повідомленням, під час службових перевірок відділом з питань запобігання та виявлення корупції Миколаївської філії ДП "АМПУ" виявили чотири факти реального і потенційного конфліктів інтересів та десять осіб, дії яких підпадають під порушення Закону України "Про запобігання корупції".

"Для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства України матеріали перевірок направлено до правоохоронних органів. Інформацію про прийняті рішення щодо притягнення до відповідальності посадових осіб адміністрації Миколаївського морського порту, які вчинили протиправні дії, буде оприлюднено додатково", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що 13 вересня провели розширену нараду з керівниками структурних підрозділів Миколаївської філії ДП "АМПУ".Юридична служба та відділ з питань запобігання та виявлення корупції розповіла керівному складу про вимоги антикорупційного законодавства України та попередила про відповідальність.

У Миколаївському морпорту знайшли десять працівникі, що порушують антикорупційне закондавство

Нагадаємо, що 16 вересня ГПУ спільно з поліцією проводила слідчі дії в Миколаївському морпорту. На територію філії приїхали люди в масках та з автоматами.

Пізніше стало відомо, Миколаївський морпорт разом в місцевим Фондом держмайна "надерибанили" 45 млн грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв